Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen reális esélye van...

Milyen reális esélye van annak, hogy április 15-ig befejezem a szakdolgozatomat, amihez még csak most gyűjtöm az irodalmat, adatokat? Milyen tanácsokat adnátok?

Figyelt kérdés
Persze nem egy nagyon összecsapott munkát szeretnék, elég sok irodalom van hozzá, folyóirat cikkek. Egyébként az osztályunkból szintén sokan csak most kezdik el.
2009. febr. 18. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
én egy hónap alatt elkészültem vele. Igaz előtte gyűjtögettem az anyagot, végeztem a kutatást, de a megírásra 1hónap elég volt. Nem lett kiváló minősítésű, de a védésen egy 4-re elég volt. :)
2009. febr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyémet 3 hét alatt írtam meg mindenféle gyűjtőmunkát beleszámítva, kereken 40 oldal lett, és négyest kaptam rá. Április közepéig még rengeteg idő van.
2009. febr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Haladj vele folyamatosan, foglalkozz vele minden nap, ha csak pár sort is, de írjál bele. Egyébként a szakdolgozat sosem lesz kész csak eljön a leadási határidő. Én 42 oldalt írtam ( 45-60-ig volt megadva), de így is 4es lett.
2009. febr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!