Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Levelezőről nappalira? (bővebb...

Levelezőről nappalira? (bővebb információ lent)

Figyelt kérdés

A helyzet, hogy lecsúsztam a jelentkezésről, a nagy hezitálás miatt! A kérdésem: pótfelvételin jelentkezek az adott szakra( SZTE-testnevelő-edző, és rekreációszervezés-egészségfejlesztés), ami ugye ilyenkor már költségtérítéses, és mondjuk levelezőn kezdem el, hogy tudjak dolgozni mellette, akkor az első két félév után átkerülhetnék nappali+államira? vagy ez csak úgy lehetséges ha nappali+költségtérítésesre járok?


Remélem érthetően tettem fel a kérdést! Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. febr. 28. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én annyit tudok biztosra, hogy lvelezőről sokkal nehezebb nappalira átkerülni, mint fordítva. Illetve hogy ha átkerülsz az a legvalószínűbb hogy költségtérítésesre, mivel nappali költs.ről államira átkerülni is szörnyen nehéz :)
2011. febr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
hát az a helyzet, hogy pótfelvételire csak az jelentkezhet aki jelentkezett a szeptemberben induló képzésekre, csak nem vették fel, ha te most nem jelentkeztél sehova, akkor meg kell várnod a keresztfélévben meghirdetett szakokat, és csak oda tudsz majd jelentkezni ősztől, de általában keresztféléves képzések mesterszakok meg okj-sek szoktak lenni
2011. febr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A második válaszoló hülyeséget ír, ugyanúgy jelentkezhetsz pótfelvin, hogy ha most nem adtad be a jelentkezésedet februárban.

És szerintem simán átjelentkezhetsz levelezőről nappalira, talán még az első félév után is...ezt iskolája válogatja. Viszont, ahhoz, h államilag finanszírozottra vegyenek át, ahhoz min. 4,2-4,5 ös átlag szükséges 2 lezárt félév után.

2011. febr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagy szépen köszönöm a válaszokat!:)
2011. febr. 28. 22:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!