Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 12. -esek! Ti hogy álltok...

12. -esek! Ti hogy álltok tanulás ügyileg?

Figyelt kérdés

Hogyan készültök az érettségire? És hogy álltok a többi tantárgyal?


Én most nagyon kivagyok, mert töriből bukásra állok, félévkor 3-as voltam, de 2. félévben van 2 egyesem és ez mind egy hülyeség miatt. Életemben először minden megtanultam az anyagról mert érdekelt, de doga közbe a tanár azt hitte puskázok, mert bele volt firkálva az atlaszomba. Tz volt, és kaptam rá egy egyest, pedig egyébként 100%, hogy 5-ös lett volna:/ Most meg feleltem ismétlő témakörből, tehát 10-12-es anyagból, de nem tudtam azt a leckét és arra is kaptam egy egyest, de szerencsére abból felelhetek újra, de az 1-est beírta, pedig azt mondta, h nem írja be -.-

Kicsit idegesít, mert tényleg rohadt sokat tanultam rá, és tudom, h nagyon sokan puskáztak az osztályból, ők meg vígan ülnek a jó jegyük fölött. Idegesítő. Nincs is kedvem már tanulni, pedig nagyon kéne készülni most az érettségire:/


2011. febr. 22. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Az élet igazságtalan.
2011. febr. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát ez igaz. Mindegy, valahogy megpróbálom feljavítani 2-esre, gondolom 3-as már nem lehet félévkor sajnos:/
2011. febr. 23. 00:22
 3/3 anonim ***** válasza:
A többségük továbbra is puskázik, és nem bukik le.
2011. febr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!