Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételi vizsgára már késö...

Felvételi vizsgára már késö jelentkezni?

Figyelt kérdés

Azt tervezem hogy májusban felvételizek,

most olvastam az oktatási hivatal hónlapján hogy a jelentkezési határidö február 15 volt :S :(


2011. febr. 21. 23:49
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
és azt írták hogy a éretségi vízsgákra késöbb kell jelentkezni, ha nem emlékszem rosszúl, mikor bejelöltem hogy majd tervezek felvételizni májusban
2011. febr. 22. 00:22
 12/32 A kérdező kommentje:

akkor most mit szövegelsz, bocs de ha kötéskedésböl írtad azt az utolsót, ma ne jó?!


Külföldön éllek, nem tudnál segíteni, magyarországon szeretnék tanulni, most elszúrtam vagy van még esély, és akkor mit kell tennem?

2011. febr. 22. 00:23
 13/32 anonim ***** válasza:

Jaa, értem...

Szóval akkor egyetemre beadtad a jelentkezésed, de érettségire nem jelentkeztél?

Azt nem veszik olyan komolyan, ha ez a helyzet, holnap mindenképp telefonálj, mert elég komoly indokkal 1 hétig még lehet jelentkezni. Bár az ma lejárt...de egy napot hátha ki lehet még könyörögni.

2011. febr. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Nem kötekedésből írtam, csak kevered a szezont a fazonnal, így értelmetlen volt, amiket irkáltál.
2011. febr. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Én teljesen lemaradtam.... Mi van?
2011. febr. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Jó köszönöm, akkor ha hívom a felvételi ügyfélszolgálatott akkor talán segítenek :)


ciki kérdés, de nagyon jó fejek lennétek ha segítenek,

mert hogy itt kicsit nehéz volt értelmessé tennem magam, hogy mondjam el úgy hogy egyböl vagy minél hamarabb értsék mi a téma? :)

2011. febr. 22. 00:30
 17/32 anonim ***** válasza:
Hogy most arra gondolsz, hogy érettségire való jelentkezésről maradtál le, vagy arra, hogy nem jelentkeztél egyetemre/főiskolára?
2011. febr. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Megmondod, hogy külföldön élő magyar állampolgár vagy, szeptembertől Magyarországon szeretnél egyetemen/főiskolán tanulni. Az egyetemre/főiskolára jelentkeztél, de az érettségire való jelentkezéséről lecsúsztál. Rosszul értelmezted, azt hitted, hogy mivel az májusban van, ezért arra elég akkor jelentkezni.


Nagyon sajnálod, hogy nem néztél utána határidőnek, tudod, hogy a te hibád, de valahogy nem lehetne-e megoldani a határidőn túli jelentkezést?

2011. febr. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
És fontos, hogy attól, hogy az érettségi vizsga egyben a felvételi vizsga is, ne használd rá azt a szót, hogy felvételi, mert itt azt mindenki annak értelmezi, hogy a főiskolára/egyetemre jelentkeztél.
2011. febr. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Nagyon de nagyon szépen köszönöm! :)


jaj, nagyon remélem hogy hagyják, majd hólnap írok hogy ment, reggel nyolckór már hívom öket!!


Megint köszönöm, nagyon hálás vagyok, most megyek gyorsan aludni egy kis reményel! Ha megengedhettem magamnak hogy kérjek még valamit, az azt hogy kívánjál sok sikert nekem holnapra :), jaj, nagyon köszönöm!!


Jó éjt, isten legyen veled!

2011. febr. 22. 00:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!