Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételi vizsgára már késö...

Felvételi vizsgára már késö jelentkezni?

Figyelt kérdés

Azt tervezem hogy májusban felvételizek,

most olvastam az oktatási hivatal hónlapján hogy a jelentkezési határidö február 15 volt :S :(


2011. febr. 21. 23:49
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Hát igen, ezt az egyetemre való jelentkezést már lecsúsztad...
2011. febr. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Igen, ezt lekésted. Júliusban kiderülnek a ponthatárok, utána még van pótfelvételi kb. augusztus közepéig, de ott már csak egy sulit jelölhetsz meg, és a megmaradt iskolák/szakok 98%-a (ha nem a teljes) költségtérítéses forma csak.
2011. febr. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

b@zmeg :(

néztem a felvi.hu, azt hittem ott kiírják hogy oda is lehet jelentkezni :(

jelentkeztem egyetemre, most mi a f@szom, 1 év az életemböl most elb@sztam vagy mi??

2011. febr. 21. 23:56
 4/32 A kérdező kommentje:

nincs semmi lehetöség, minek a f@sznak nem írták ki sehól hogy oda is kell most februárban, külföldröl jelentkeztem.


nagyon rossz érzés, erre a szarra készültem az utolsó évben, és most egy perc alatt minden fölöslegesnek...

nagyon lehuzott ez az izé,

2011. febr. 21. 23:58
 5/32 A kérdező kommentje:
nem tudok semmit csinálni?
2011. febr. 22. 00:03
 6/32 anonim ***** válasza:

Évek óta feburár környéke, sőt, megkockáztatom, hogy feburár 15-e a határidő.

Nem tudsz mit tenni, csak a pótfelvételi maradt.

2011. febr. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Pótfelvételi mi?

Hogy jelentkezek arra, és mikor?


Hát, ellég nehéz tudni mikor és hogy szokott lenni mikor külfödöln él, és itt is nött fel az ember. :(

de hülye voltam hogy nem néztem jobban utána, de úgy emlékeztem mintha októberi felvételi jelentkezéshez kiírták a felvi.hu´n, gondoltam hogy most is azt csinálják majd

2011. febr. 22. 00:15
 8/32 anonim ***** válasza:
Hova oda? Mit nem írnak ki? Hetekig tele volt a felvi, hogy már csak ennyi és ennyi idő maradt a jelentkezési határidő végéig, ne hagyd az utolsó pillanatra, ha nem hagyod az utolsó pillanatra laptopot nyerhetsz stb. Ha ezt nem vetted észre, talán jobb is, ha egy évet még okosodsz mielőtt bepróbálkozol...
2011. febr. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
azt nem fogtam fel hogy a eretségivízsgáról is beszéltek, azt hittem a egyetemi jelentkezéröl volt most a téma :(
2011. febr. 22. 00:18
 10/32 anonim ***** válasza:

"azt hittem a egyetemi jelentkezéröl volt most a téma"

Igen, pontosan arról volt.

2011. febr. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!