Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezt a levelet kaptam az...

Ezt a levelet kaptam az efelvitől. Küldjem el mégegyszer a hitelesítő adatlapot?

Figyelt kérdés

Kedves XY!


Tájékoztatjuk, hogy (0000000000000) felvételi azonosító számon nyilvántartott elektronikus felsőoktatási jelentkezéséhez (e-felvételi) tartozó hitelesítő adatlapja megérkezett, annak feldolgozása megtörtént. A feldolgozás eredményét alább olvashatja:


Felhívjuk figyelmét, hogy a beküldött hitelesítő adatlapja nem az elektronikus felvételi rendszerben található végleges adatait igazolja, melynek oka, hogy nem a legutolsó módosításnak megfelelő (vagyis legutolsó verziójú) hitelesítő adatlapját küldte el részünkre.


Kérjük, hogy az e-felvételi felületéről ismételten töltse le/nyomtassa ki az ott található hitelesítő adatlapot és azt az Oktatási Hivatal 1380 Budapest, Pf. 1190 postacímre haladéktalanul megküldeni szíveskedjen.


Tájékoztatjuk, hogy a megfelelő hitelesítő adatlap beérkezéséig jelentkezése nincs hitelesítve.


Tisztelettel:

Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.


A sztori: Múlthét hétfőn feladtam egy hitelesítőt, csak utána még hétfő este módosítottam is az efelvimet, így újat nyomtattam, amit kedden adtam fel. De ezek szerint ők még nem tudják, hogy én feladtam? Most mit csináljak? Nyomtassak mégegyet, vagy még várjak pár napot, hátha megkapják a másik levelemet is?

Járt még valaki így?

Köszi


2011. febr. 21. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még nem kapták meg az újat, mikor ezt kiküldték. Szerintem felesleges lenne még egyszer újraküldeni, meg fogják azt kapni.
2011. febr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én ugyanezt kaptam tegnap, pedig miután kinyomtattam az adatlapot, már nem módosítottam rajta. Most nyomtattam még egyet, de nem értem mi lehet a baj.
2011. nov. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!