Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki ért az e-felvihez kérem...

Aki ért az e-felvihez kérem írjon nekem, mert lenne pár kérdésem. Igazából az ügyfélkapu vagy a hitelesítő adatlappal kéne segítség?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is most küszködök. Mi a kérdés?-hátha tudok válaszolni...
2011. febr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy hitelesítő adatlappal vagy ügyfélkapuval érdemes csinálni? Mert ügyfékapuhoz, ahogy néztem idpőont kell okmányirodában és szinte sehol sincs időpont.
2011. febr. 7. 19:55
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja igen és a hitelesítő adatlapot honnan szerezzek?
2011. febr. 7. 19:56
 4/7 anonim ***** válasza:
A hitelesítő adatlapot te fogod a végén kinyomtatni azt aláírod feladod, átutalod a pénzt és ennyi. Ha a dokumentumoknál az elektronikus kezelést választottad akkor azokat nem kell kinyomtatnod. Jól értettem a kérdést erre voltál kíváncsi?
2011. febr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hitelesítő adatlappal egyszerűbb a te esetedben. A hitelesítést megkezded, és akkor ott majd letöltheted elektronikusan egy pdf-ben a hitelesítő adatlapot, ezt kell a megadott címre elpostáznod. A lapon rajt van a saját adatod, hova jelentkeztél és stb. Ezt kell ugyebár beküldeni, és ezzel hitelesíted magad a rendszerben.


Aki ügyfélkapuval csinálta (pl. én), annak nem kell postázni, hanem már egyszerre hitelesítettnek minősül a felvételi.


Tehát összegezve. Hitelesítés pont, megkezded a hitelesítést, letöltöd a lapot, postázod és ez a hitelesítés, amit letöltesz az a hitelesítő adatlap! (A lapot alá kell írni a rajt lévő négyzetben!)

2011. febr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

otársam javaslatára ügyfélkapukódot választottam, szóval az marad.De köszi.:)

Most más probléma merült fel...

Hogy vizsgaszándéknál az 5 érettségi tantárgyat kell megjelölni?

Csak mert előző oldalon bár bejelöltem az 5 tárgyat és oda kellett beírni az érdemjegyeket.

2011. febr. 7. 20:22
 7/7 anonim ***** válasza:

az érettségi eredmény független a tanulmányi jegyektől. a tanulmányi pontokba 5 tantárgy eredménye számit bele (szabadon választhatsz egyet).

érettségihez a kötelezőkön kivül azon kellenek amik a továbbtanuláshoz feltételek (pl orvisira biosz,kémia)

2011. febr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!