Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Még ki lehet javítani? Nagyon...

Még ki lehet javítani? Nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy történelemből most kaptam egy 1-est.:( Igazából 5-ös tanuló vagyok, de nemrég volt sí szünet, az alatt nem tanultam, szünet végén, az első tanítási napon írtunk dogát és egyes lett.:(

Velem ilyen nemigazán szokott lenni. Sok dolgozatot nem írunk és foggalmam sincs, hogy tudom annyira kijavítani második félévben, hogy 5-ös legyek. Van még rá esélyem? Amúgy 10.-es vagyok.


2011. febr. 21. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom. Lesznek témazárók, azokat ötösre írod. Esetleg megkérdezed a tanárt, hogy a mostani egyes dogádat ki lehet-e javítani. Vagy megtudod, hogy lehet-e plusz-feladatokra ötöst kapni. Satöbbi.
2011. febr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
OMG, nem parasztkodni akarok, de kaptál egy 1-est, na aztán? Nem dől össze a világ, soha a büdös életben senkit nem fog érdekelni, sehová nem számít, a 2. félév még csak most kezdődött. Nem értem miért ekkora tragédia ez.
2011. febr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első, Köszönöm.

Második: Tudom, hogy nem akarsz "parasztkodni", elfogadom a véleményed. Csak velem ilyen nem szokott lenni és én ezt egy "tragédiaként" élem meg.:S:S:D Sajnos ilyen vagyok, nem tudok mit tenni ellene. Nagyon le vagyok törve emiatt, ezért is várom a biztatást.xD:D:D


Mindkettőtöket értékelem.:)

2011. febr. 21. 18:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!