Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb jogi egyetem az...

Melyik a jobb jogi egyetem az ELTE vagy a SzTE?

Figyelt kérdés
Nem vagyok biztos benne, hogy felvesznek az ELTE-re, viszont szeretném tudni, hogy ha csak a SzTE-re jutok be, nagy hátrányba vagyok-e egy ELTE-shez képest.
2011. febr. 20. 20:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
79%

Ezzel mindenki tisztában van, hogy nem minden az egyetem, és nem csak a jogra igaz, hanem mindenre...

Ettől függetlenül nem tartom magam egy beképzelt majomnak, csak marhára unalmas, hogy vaktában lövöldöznek olyan marhaságokkal, hogy az ELTE csak a nevéből él, holott szó sincs erről, egyszerűen irigyek, vagy szórakozásból mondják ezt. Kértem, hogy bizonyítsa be, nem tudta...

Gondolom te is kiakadnál, hogy ha bejönnél egy kérdéshez segíteni, és az első válaszoló rögtön alávaló módon szidja a te egyetemedet.

2011. febr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!