Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb jogi egyetem az...

Melyik a jobb jogi egyetem az ELTE vagy a SzTE?

Figyelt kérdés
Nem vagyok biztos benne, hogy felvesznek az ELTE-re, viszont szeretném tudni, hogy ha csak a SzTE-re jutok be, nagy hátrányba vagyok-e egy ELTE-shez képest.
2011. febr. 20. 20:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
21%

SZTE!!!!! Az ELTE már csak névileg van bent a köztudatban de már rég nem a régi..tapasztalat!!! nekem tanárom mondta, hogy jobbak a dogink mint az ELTEseknek, mert mind2 helyen tanít!!!

De mások is mondták már!!!!

2011. febr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
És tavaly az SzTE-n mennyi volt a pontszám költségtérítésesre?
2011. febr. 20. 21:30
 3/21 anonim ***** válasza:
Az SZTE tényleg jó, a biosz szak, valamint az orvosképzés az országban a legjobb. Mondom én pécsi orvostanhallgatóként.
2011. febr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
200 volt szintem bekerülsz ez a minimum..:D
2011. febr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
:D
2011. febr. 20. 22:58
 6/21 anonim ***** válasza:
55%

Tipikus savanyú a szőlő duma, aki nem került be az ELTE-re, az elkezdi szidni az ELTE-t, hogy szar, meg már csak a nevéből él. xD

Ahogy elnézem az első válaszoló stílusát, agyilag nem lehet több 12-nél. :)

A tapasztalat és a tanár, aki 2 helyen tanít hogyan egyeztethető össze? Elárulhatnád. :)

2011. febr. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
29%

jajj de agyas vagy te otolsó!!! 12 esteleg te!

sehogy se egyeztethető össze! voltam ELTEn is csak áttipegtem szte-re! Hoppá ezt már nem gondoltad vna okoska, mi? és amúgy utána olvashatsz neten is, sőt normálisabb tanárok meg is mondják a szitut! látszik, hogy vérig vagy sértve! Sorry, de a sulidról ez már tény! De a munkáltatók is kezdik belátni! Ugyh tipegj be, és hallgasd az előadásaidat a nagy ELTE-den!!!!

És félre értés ne essék nincs semmi bajom amúgy vele, csak az ilyen nagy, beképzelt, tirpákokkal, mint te!

2011. febr. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
44%

Miért te mi vagy? :D

Egy nagy hazudozó moslék, még az állításaidat sem tudod bizonyítani, érveid pedig nincsenek. :D

Mutass már egy olyat, ahol egy munkáltató írja le ezeket, vagy egy olyan tanárt, aki ezt elmondja. :)

Jahh légy szíves a tanár nevét is add meg, ha kérhetem. :)

Te nem vagy jogász, még az ELTE-re tuti nem vennének fel, sőt még a tanítóképzőbe sem, ilyen stílussal és viselkedéssel, pláne helyesírással inkább egy unatkozó 12 éves lehetsz, vagy épp ellenkezőleg, egy irigy, unintelligens p öcs, akit nem vettek fel álmai szakjára, és ehelyett inkább szidja azt. :)

2011. febr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
14%

hát lehet jobb a helyesírásom mint a tied...miért neked vannak érveid, azt se tudod miaz!, mert az hogy engem ócsárolsz, meg magasztalod az ELTE-t, az qvára nem az! eddig egy érvet nem írtál... ellentétben veled nekem vannak de nem fogom a szádba rágni, ha annyira nagyra tartod magad akkor vedd a fáratságot és keresgélj neten vagy kérdezősködj! hazudozó moslék....???? nézz már a stílusodra meg az írásodra....nem lehetsz több egy feltörekvő falusi par.sztnál...:D

no comment

2011. febr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
17%

nem álmaim szakja..sőt most adtam be egy másik képzésre mert nem fogok 8-10 évet tanulgatni amikor nekem családalapításra is kell gondolnm! Mivel a családom külföldön él én is kimegyek...mert amíg te itt nyomorgsz én több ezer eurót fogok megkeresni havonta és pontosan az ilyen undorító magyar mentalítású, beszűkűlt látókörű faszok miatt tart itt az ország!!!!!

Ennyi és én ezt a felesleges vitát nem folytatom olyannal aki még normálisan vitatkozni se tud! Mert csak hogy tudd ahhoz is ész kell....

ismételten is no comment!!!!

Kérdezőnek remélem segítettem!

Sziasztok!

2011. febr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!