Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy az egyetemen...

Miért van, hogy az egyetemen nem sikerült jó társaságot összehoznom?

Figyelt kérdés
Albiban lakom egyedül. Azt látom,hogy akik kollégisták,azoknak az élete csupa buli,összetartanak,programokat csinálnak együtt stb. Én meg tök magányos vagyok! Pedig vannak a suliban barátnőim,de ez a dolog akkoris bánt...
2011. febr. 14. 15:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Kérdésem,hogy másnak is vannak ilyen tapasztalatai? Irigykedve nézem a fb-on hogy mennyi mindent csinálnak 1ütt...én meg lemaradok mindenről csak mert nem vok koleszos...:S
2011. febr. 14. 15:34
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez komoly? Én is albiba megyek!

Amúgy mért egyedül laksz? Mért nem költöztél össze másokkal? Akkor mindjárt lenne társaságod! + mért nem mész te is a koleszosokkal?

2011. febr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

koleszt nem kapok ,mert ugyanott lakom, ahol suliba járok szóval ez kilőve...

van egy pasim,ő gyakran van itt nálam,tehát nem úgy vagyok magányos,csak vágyom arra a nagybetűs egyetemi életre amit mindenki mondott....és sehol sincs

2011. febr. 14. 15:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor keress olyan társaságot, akik szintén a városban laknak és nem koleszosok. Meg gondolom a koleszosok se a kolin belül programoznak. Csapódj melléjük, beszélgess velük, legyél érdeklődő, előbb-utóbb hívni fognak magukkal.
2011. febr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!