Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha 9-ben nem mentem kémia...

Ha 9-ben nem mentem kémia szakkörre, akkor nehezebb lesz egy középszintű kémia érettségit összehoznom?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor szeretnéd letenni az érettségit? Ha jövőre akkor nehezebb, ha később akkor nem is számít szerintem.
2010. szept. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
11-ben szeretném:S
2010. szept. 9. 20:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég 10-ben és 11-ben. Ha emelt szintűt szeretnél, még akkor is.
2010. szept. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát a számolások miatt fontos csak a fakt. mert azt rendes órán nem gyakorolják, és egyre több van az érettségikben. bár azok még elég primitív szintűek (már akinek), de ha abból akarsz érettségizni, akkor valószínűleg hasonló irányban tanulnál tovább, és az egyetemi kémiában olyan számolások vannak, hogy beszarsz. :-D

egy másodéves vegyészmérnök...

2010. szept. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
orvosira szeretnék menni
2010. szept. 10. 18:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha tanulsz akkor nem számít. Villányizzál!
2010. szept. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!