Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kicsit beszóltam a tanárnak....

Kicsit beszóltam a tanárnak. Milyen bajom lehet ebből?

Figyelt kérdés

Nem tudtam megállni, hogy az egyik fősulis tanárnak ne szóljak vissza. Nem voltam trágár, se sértő, puszta tényeket mondtam neki, mert nagyon egoista és mindenkit lenéz (mert azt hiszi, hogy egy géniusz). Amúgy egyáltalán nem bánom. De a csoporttársak elkezdtek ugratni, h jaaaj, majd lesz ebből még gondom, stb. Én ezt nem hiszem, egy másik gyakorlati tanárnál vagyok, jól teljesítettem az előző félévben is. Amúgy is az egész suli (tanárokat is beleértve) utálja őt.

Szerintetek?


2011. febr. 13. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért mindenesetre próbálj nem összefutni vele államvizsgán, mert még bosszút állhat. Meg elpanaszolhatja ferdítve a tanszéken, hogy mekkora taplóságot mondtál neki, figyeljenek oda rád. De ha utálják tényleg, akkor csak jót röhögnek a háta mögött a kollegák.

Ha igazad is van, nem szerencsés, de ha helyre kellett rakni, akkor udvariasan felnőttesen annak is megvan a helye. Ha te így tettél, az még beleférhet tán.

2011. febr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudja a neved? Ha nem, akkor nem tud mit tenni. Az lehet még ciki, ha van szóbeli vizsga és ott felismer téged.
2011. febr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nem nagy ügy, annyi volt az egész, h a csoportját agyon dicsérte, az összes többit meg lehordta mindennek. Utána mondtam neki, hogy igen, így könnyű, ha a statisztikát úgy javítja, hogy beadandó házikra megadja a megajánlott jegyet... Az összes csoportnak vizsgáznia kellett, kivéve nekik. És ezen háborodtam fel nagyon.
2011. febr. 13. 20:19
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudja a nevem, de felismerhet. :D Na mindegy, majd többet tanulok, ha valamiért nála kellene vizsgáznom. De igyekszem majd elkerülni. :D
2011. febr. 13. 20:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Én is mindig tisztelettudó vagyok a tanárokkal szemben, még nem "szóltam be" senkinek, de van egy zsarnok matektanárom, aki állandóan ordít, közben néha vigyorog, a rosszakat kedveli, fel van pörögve, és már az első félévben örömmel közli, hogy kiket fog megbuktatni év végén. Szerencsétlen hülyének tart azért, mert csendes és jó vagyok, és/mert nem igazán tudom a matekot (annak ellenére, hogy sokat gyakorlom). Ráadásul nagyon beképzelt. Lelkileg tönkretesz, nem egyszer sírtam miatta. Néha haragomban is. És még csak 30-35 év közötti.


Ezentúl próbálok "nem törődni" vele, mégha nehéz is ezt megtenni, de hátha sikerül...


18/F vagyok

2011. febr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!