Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tudtok a semmelweis...

Mit tudtok a semmelweis egyetemrol? Nehez bejutni? A gyogytornan belul milyen teren lehet szakosodni? Pl: fizioterapia, pszihoterapeuta stb.

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
pszihoterapeuta ez biztosan állíthatom,hogy nem lehet... mert az orvospszichologus
2011. febr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kissbakos?
2011. febr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azt tudom róla, hogy az egy komoly egyetem csupa nagy kezdőbetűvel komoly embereknek.

Teljességgel hihetetlen, hogy a gyógytornán belül fizioterápiára lehetne szakosodni, mivel a gyógytorna része a fizioterápiának, és nem fordítva. A pszicHoterápiának meg semmi köze hozzá, orvosi diploma és szakvizsga kell hozzá, és semmi olyasmivel nem foglalkozik, mint egy gyógytornász.

Én minden bántás nélkül azt gondolom, hogy akinek ennyire zavaros fogalmai vannak a dolgokról, annak igen nehéz lehet bejutni. Tényleg nem néztél még utána, hogy mi micsoda?

2011. febr. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Nehez bejutni?"


ha eléred a ponthatárt, akkor bejutsz, ha meg nem, akkor nem. Az idei ponthatárt pont úgy nem tudjuk, mint te (mert még nincs), az előző évek ponthatárait (amikből nagyjából be lehet lőni, hogy milyen magasságban lesz idén a ponthatár) ugyanúgy meg tudod nézni a felvi.hu -n, mint mi.

2011. febr. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!