Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Semmelweis vagy vidéki orvosi?

Semmelweis vagy vidéki orvosi?

Figyelt kérdés
Ha felvennének a Semmelweisre akkor is valószínűleg a ponthatáron vagy annak közelébe lennék...Sokkal nehezebb mint egy vidéki egyetem, lenne esélyem? Azt hallottam nagyon kivételeznek, de szeretnék Pesten tanulni, szerintetek nagyon el lennék nyomva?
2011. jún. 7. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért is lennél elnyomva? Ott úgysem fogja megkérdezni senki, hogy hány pontod volt, vagy ha igen, akkor is az a lényeg, hogy benn vagy és eltudd végezni. Azok sem olyan okosak ám :)
2011. jún. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az orvosi egyetemek között gyakorlatilag nüansznyi különbségek vannak. Pest semmivel sem keményebb, mint Szeged, Pécs, vagy Debrecen, de nem is könnyebb.
2011. jún. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így van. Ha nem tanulsz, ugyanúgy kiesel.
2011. jún. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem nehezebb egyáltalán, mint mondjuk Debrecen. Egyes tárgyak itt nehezek, mások ott.
2011. jún. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A négy orvosi között nehézségbeli különbség nem igazán van. Illetve ha van is, akkor úgy, hogy az egyik tárgy itt nehezebb, a másik meg ott.

Pl. lehet Pesten nehezebb mondjuk az anat, de Szegeden meg a patológia. Mindegyik használható diplomát ad, szóval oda menj, ahol úgy gondolod, hogy jobban éreznéd magad.

2011. jún. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
DEBRECENI EGYETEM!!!!! (a legjobb;)
2011. jún. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt melyik ujjacskádból sikerült kicummantanod, hogy a SOTE "sokkal nehezebb, mint egy vidéki egyetem"?
2017. júl. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!