Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz az orosz OKTV?

Mennyire nehéz az orosz OKTV?

Figyelt kérdés
Jövőre gondoltam, indulok rajta 3 év orosztanulás után. Kinek van tapasztalata róla? Tényleg vannak akik jogtalanul indulnak rajta ?
2011. febr. 6. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
A nehézség nézőpont kérdése... tudod tesztelni magad, ha megnézed a korábbi feladatlapokat. A jogtalanság pedig mindegyik nyelvnél esélyes sajnos...
2011. febr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én anno nyelvből OKTV-ztem, akkor azért már nem három éve tanultam a nyelvet. Úgy nem volt nagyon nehéz. De tényleg, nézd meg a korábbi feladatsorokat és meglátod, hol tartasz. Esetleg a tanárodat is megkérdezheted, hiszen ő biztosan fel tudja mérni, milyen szinten vagy.
2011. febr. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én idén indultam rajta, 3 év orosz tanulás után, és szerintem nem nehéz. Az első forduló kifejezetten egyszerű, a második már nem olyan könnyű, a szóbeli része miatt. Öszességében nem vészes a dolog, ha rendesen felkészülsz a szóbeli témakörökből is.
2011. márc. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 pry válasza:
Ha komolyan veszed és készülsz rá, sokat beszélsz stb, akkor vállalható. És szinte kivétel nélkül minden évben vannak jogtalanul indulók, akikkel nem lehet mit kezdeni (lásd az idei és tavalyi győztes)
2011. ápr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 pry válasza:

[link]


itt vannak régebbi feladatsorok. Viszont ezen kívül nagyon sok szóbeli feladat és hallás utáni szövegértés is van.

2011. ápr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
18:28 - Te honnan tudod, indultál rajta idén? Milyen volt, mennyire nehéz, mennyit tanultál rá, aki jogtalanul indul az mennyire van előnyben a többivel szemben ?
2011. ápr. 17. 20:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!