Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány évesen hagyhatom ott az...

Hány évesen hagyhatom ott az iskolát? Ugy hogy befejeztem a tanulást és nem kérek többet belőle? Mert már a francnak van kedve járni

Figyelt kérdés
egyébként középiskoláról van szó
2011. febr. 6. 21:51
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Jah, és tanévről van szó. Tehát nem december 31-ig vagy tanköteles hanem június 15-ig (vagy mikor van évvége...)


Egyébként pont az a fajta ember vagy aki majd 3 év múlva idejön sírni, hogy nincs munkája, nincs miből megélnie és egyébként is, mindenki szemét.

Gondolkozz majd el azon, hogy neked most mennyire nincs is kedved egy alapszintű papírt megszerezni ami minden munkahelyen alap elvárás.

2011. febr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
jah jó akkor msot már vágom akkor kajak mig benem töltöm a 18-at járom kell a suliba?
2011. febr. 6. 22:24
 23/39 anonim ***** válasza:

Hű, de lassú vagy...

Míg be nem töltöd a 18-at plusz annak a tanévnek a végéig.

2011. febr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
ohh jeh:S
2011. febr. 6. 22:26
 25/39 Cory Rose ***** válasza:
Igen, kell. Komolyan, nagyon sajnállak hogy ezt az alap dolgot (rendesen kijárni az iskolát) sem tudod teljesíteni, amit egyébként a diákok 99%-a tud. Nem hinném hogy így bármilyen munkád lesz majd (mégha be is raknak valahova, ott is teljesíteni kell, hogy bentmaradj:)), de mindegy, nem az én életem..:D
2011. febr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
szerintem te se szeretnél oylan suliba járni ahol napi szinten jár ki egyéb biztonsági emberek +olyanokat vágnak a fejedhez hogy belőled is egy k*va lesz stb...a környéken meg semmi értelmes iskola nincs
2011. febr. 6. 22:33
 27/39 anonim ***** válasza:
Akkor menj máshova, koleszba. De az, hogy nem szimpi a suli még nem indok arra, hogy elszúrd az életedet.
2011. febr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
A középiskola nem kötelező. Az általános iskola 8 osztályát vagy kötelező elvégezni sikeresen, és erre 18 éves korodig kötelezhetnek. Ha elvégezted az általánost, mehetsz a fejed után. De lehet, hogy tévedek. Mióta kötelező a középiskola?
2011. febr. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Bocsánat, tévedtem. Valóban vagy szakmunkásvizsgát kell tenned, vagy érettségizned. 16 évesen is befejezheted a tanulmányaidat, ha addigra leérettségizel. De azt hiszem, ez nálad nem áll fenn.
2011. febr. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Szöveget sem tudsz értelmezni, de már ott hagynád a sulit? Gratulálok... De ha annyira nem tetszik a suli, miért nem iratkozol át máshova? Akkor ennyi erővel egy csomóan befejezhették volna...
2011. febr. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!