Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van e ennek értelme? (bővebben...

Van e ennek értelme? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Gimnáziumba járok, sajnos nagyon elszartam a dolgokat, hogy csak 11.-es fejjel kezdtem gondolkodni, mit is szeretnék csinálni. Kb ki nem állhatom a tanulást, és minnél hamarabb szeretnék elkezdeni dolgozni. Reál tárgyakból (biosz, kémia) épp hogy visítva átmegyek minden évben, a humán tárgyak, pl angol, magyar mennek igazán, viszont ilyen típusú diplomákkal elvileg nem sok mindent tudok kezdeni. Úgy döntöttem hogy akkor tanulok valami általában kelendő, meg aránylag jól fizetett szakmát, és itt jött képbe hogy elmegyek suli után egy CNC esztergályos képzésre. Viszont érdemest ezt úgy, hogy alapvetően semmit nem értek hozzá meg ilyesmik?
2011. febr. 5. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a matek/fizika jellegű tárgyak nem mennek az azt jelenti, hogy nem vagy túlzottan műszaki beállítottságú, szerintem ne menj CNCre
2011. febr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Matek az kell hozzá számítások stb.

Vizsgán 70-80 kódot kérdezhetnek. Azokat megtanulni elég húzós.


Jah és ahhoz h eltudjon vki helyezkedni több év gyakorlat szükséges hozzá. Addig meg 2x lefial az illető.

Mint az ügyvédeknél úgyfent az tapasztaltabb 30on túli embereket keresik itt is.

2011. febr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!