Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosin ugye van boncolás....

Orvosin ugye van boncolás. Csak nézni kell vagy majd csinálni is?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 20:49
1 2
 11/12 anonim válasza:
Meg annyit tennek hozza az elöttem szolok valaszaihoz, hogy 3. evben van (SOTE) patologia, ahol viszont friss (nem formalinos) tetemet kell boncolni. Nalunk ugy volt, hogy mindenki kapott egy-egy szervet (en pl. szivet), amit szakszerüen fel kellett boncolni (ahogy a boncmesterek csinaljak, de csak az egy adott szervet). En nem szerettem nagyon, de tul lehet elni. Ennel szerintem az igazsagügyi orvostan rosszabb (5. ev), ott "csunyabb" dolgokat is lat az ember (autobalesetes, müteti halott stb.), de ott nem kell boncolni. Sok sikert a SOTE-hoz, nekem eletem legjobb 6 eve volt, meg a vizsgastresszel együtt is! :-D
2011. febr. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem tudjátok szülésznő-gyógytornász képzésen van boncolás?
2013. jan. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!