Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor lehet megtudni az angol...

Mikor lehet megtudni az angol OKTV II. forduló eredményeit?

Figyelt kérdés
Már nagyon izgulok :( Amúgy csak én gondolom, hogy a nyelvhasználati tesztben szivatós és megoldhatatlan feladatok voltak?? :S
2011. febr. 4. 11:06
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
Bocs, 24-én ill. 25-én lesz a 3. forduló (nem 23-án), így a két hetes határ 10-én lesz (nem 9-én). :(
2011. márc. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

hát én tuti nem jutottam tovább..

max akkor ha sokan olyan ostobák voltak aznap mint én. -.-

összvissz kb 30 pontot tuti vesztettem ...

2011. márc. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
Ha valaki megkapja az értesítést, hogy bejutott, légyszi' jelezze itt. Ebből azok is megtudhatják az eredményt, akiknek az iskoláját nem értesítették (mert az adott suliból senki nem jutott tovább). Köszi!
2011. márc. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Csak azokat értesítik akik továbbjutottak? :SSS Szerintem küldik azt is, ha nem jutottál tovább, nem?? :O
2011. márc. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
A már korábban belinkelt gov tájékoztatóban az alábbi mondat szerepel: "A fordulók pontszámait, a továbbjutási, valamint a végső helyezési adatokat az Oktatási Hivatal az ADAFOR programon keresztül juttatja el az érintett iskolákba..." Kérdés: pontosan mit takar az "érintett" szócska? Csak a pozitívan vagy a negatívan érintetteket is. :) :(
2011. márc. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Az én olvasatomban az érintett iskola csak arra utal, hogy nem személyesen küldik a jelentkezőknek, hanem az iskolának. Meg hatalmas bunkóság lenne, ha a pontszámaikat és a továbbjutás határát azok nem ismerhetnék meg, akik nem jutottak tovább. Az a minimum, ha már ennyit dolgoztunk és ők is több mint egy hónapig ültek rajta; hogy megkapjuk a pontszámainkat!


A feladatok és a javítókulcs ma felkerült, szóval lehet, hogy mégiscsak azok kapnak hírt, akik tényleg továbbjutottak! De azért reménykedjünk még így is szerintem :S

2011. márc. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
Semmi hír??? Ma volt a határidő. :(
2011. márc. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
Akkor ez azt jelenti, hogy én pl. nem jutottam be, ui. a sulim semmiféle értesítőt nem kapott. :( (Az érintett iskolák mégiscsak azok, amelyekből bejutott valaki.)
2011. márc. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Én sem jutottam be a döntőbe, de az iskolámból más sem ez 100%. A tanárom mégis megmondta hogy hány pontom lett és hogy 105 lett volna a továbbjutás határa :( A titkárságon érdeklődhetsz, biztos megkapták... Már 4-én volt eredmény, 40-en jutottak be!
2011. márc. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Hm. Köszi az infót! Mindenesetre ez érdekes. Pont ma beszéltem az angol tanárommal, aki azt mondta, sajnos biztos nem jutottam be, ha nem értesítettek. Mindenképp rákérdezek.
2011. márc. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!