Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor lehet megtudni az angol...

Mikor lehet megtudni az angol OKTV II. forduló eredményeit?

Figyelt kérdés
Már nagyon izgulok :( Amúgy csak én gondolom, hogy a nyelvhasználati tesztben szivatós és megoldhatatlan feladatok voltak?? :S
2011. febr. 4. 11:06
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
eddig még nem rakták fel a feladatokat se :( Szerintem a nyelvhasználati tesz volt a legkönnyebb, a szivatós rész az a listening volt :$ az első kettő feladatban is alig lehetett leírni a válaszokat, mert olyan gyorsan beszéltek és nem lehetett rendesen felhangosítani, és amikor meghallottam a francia férfit és kiejthetetlen nevű helyeket és festőket.... Veled milyenek voltak a szóbelin??(engem nagyon kiakasztottak...)
2011. febr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Hát a listeninges feladat érdekes volt.. az elsőben mikor lekellett írni hogy hogy szól az a közmondás a másnaposságról vagy mi.. hát én azt nem tudtam leírni :DD

a francia pasit meg nem tudtam követni mert tényleg sokszor francia neveket meg helyeket mondott és összezavart :DD

velem nagyon jó fejek voltak szóbelin, a hetes csoportban voltam, nekem a szóbeli lett a legjobb :D

2011. febr. 4. 13:00
 3/31 anonim válasza:

amikor meghallottam a közmondást kb így éreztem magam x_x francia ember akcentusától már így O_o

engem szóbelin elég korán kiküldtek.. ez jót jelent vagy rosszat??

a nyelvtani részben az a,b,c mondat + egy megoldásnál volt kettő amit betippeltem. mit írtál oda ahol a szósz,kávé volt? meg oda ahol a valamilyen étel és a sakk figurák voltak?

2011. febr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Azokhoz nem írtam semmit.. :DD volt egy pár ahova nem írtam semmit.. :D


amúgy szóbelin én se voltam benn olyan sokáig, max öt perc lehetett szerintem. tökre azokat a kérdéseket kérdezték a könyvről amiket tudtam előre hogy kérdezni fognak úgyhogy elég könnyű dolgom volt.. én szóbeli előtt mondjuk rosszul voltam, nagyon izgultam :DD


hát nem tudom, mindenki eléggé kétségbe volt esve.. folyosón mindenki telefonálgatott és panaszkodtak hogy nem tudták, a földönkívüli leveles feladatnál meg nagyon kétségbeesett arcokat láttam, úgyhogy nagyon reménykedem, hogy tovább jutottam.. ha nem akkor kb meghalok ..

2011. febr. 4. 13:39
 5/31 anonim válasza:
egy kicsit jobban érzem magam, hogy nem csak nekem volt ennyire nehéz ;) szóbeli előtt én is nagyon izgultam. hát a levél érdekes volt.. azt hittem, hogy majd valami komolyabb témát kapunk. a szóbelin nagyon meglepődtem azon, hogy szinte nem is hagyták hogy elkezdjek beszélni magamtól hanem rögtön kérdeztek valamit. amikor mondtam, hogy olyan könyvet találni ami még nincs lefordítva akkor elég furcsán néztek rám. vagy én néztem el a követelményeket, vagy ők nem voltak tisztában velük..
2011. febr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
*hogy nehéz volt olyan könyvet találni*
2011. febr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Nem olyan könyvet kellett választani, ami még magyarra nem lett átfordítva, hanem bármit amit eredetileg angolul írtak.


Szóval bármilyen angol anyanyelvű írótól választhattál könyvet, az volt a lényeg.


Nektek kellett hangosan felolvasni a könyvből? (nekem pl nem, de egy csomó embernél hallottam hogy igen)

2011. febr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Igen, nekem kellett. Felolvastam kb. fél oldalt és megkérdezte, hogy miről szól a jelenet amit éppen olvasok.
2011. febr. 4. 17:47
 9/31 anonim válasza:
en is nagyon kivancsi vagyok mar az eredmenyre. nekem a nyelvhasznalati teszt volt eleg durva....a listening sztem viszont konnyu volt....a level meg eleg bugyuta tema de hat irtam amit kellett. nekem a szobeli nagyon jol sikerult, nagyon tetszett neki a konyvem es azt mondtak mindenkeppen elfogjak olvasni. amugy a sulinak fogjak kuldeni az eredmenyt? es nem tudja vki hogy kb. mikor?
2011. febr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Igen, a sulinak fogják küldeni az eredményt! A kérdés az, hogy mikor.. NAGYON ideges vagyok...
2011. febr. 4. 21:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!