Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor lehet megtudni az angol...

Mikor lehet megtudni az angol OKTV II. forduló eredményeit?

Figyelt kérdés
Már nagyon izgulok :( Amúgy csak én gondolom, hogy a nyelvhasználati tesztben szivatós és megoldhatatlan feladatok voltak?? :S
2011. febr. 4. 11:06
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
mi az iskolában (a tanárom meg én is) úgy tudtuk, hogy csak olyat lehetett választani, ami még nem lett lefordítva :P de hogyha tudtam volna hogy akármit lehet, akkor egy csomó jó könyv közül választhattam volna :( remélem, hogy hamar kijavítják... különben nektek nem volt furcsa, hogy egy kétszámjegyű 'kódszámot' lehetett csak rá írni a feladatokra és csak a legelső oldalukra?? se név ,se semmi.. és a feladatlapok nem is voltak összekapcsolva?? ugye nem keverhetik össze őket??? általában hány ponttól szoktak továbbjutni és hány fő?? a fele bejut a döntőbe? (jó ez az oldal, legalább tudom, hogy nem egyedül izgulok :)))
2011. febr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Szerintem kb a fele fog továbbjutni.

ha azt vesszük figyelembe, hogy 30ig vannak a helyezések és két kategória van akkor legalább 60 embernek tovább kell jutnia, de ennél tuti, hogy többet tovább engednek.

Amúgy az téll gázos volt, hogy nem voltak összekapcsolva a lapok.

A kétszámjegy alatt nem tudom mit értesz, nekem háromjegyű számom volt !

2011. febr. 5. 18:41
 13/31 anonim ***** válasza:

"Az egyes tantárgyi versenyek döntőseinek számát szakmai szempontok alapján a versenybizottságok határozzák

meg, de kategóriánként legfeljebb 50 versenyző kerülhet a döntőbe."


"a második fordulóban résztvevők száma kategóriánként a jelentkezők számától

függően:

– 3000-nél több jelentkező esetén legfeljebb 300 fő"


Tehát nálunk 2x300fő volt, és mindkét szekcióból 50-50 jöhet.


Ez messze van a felétől... Nem is a negyede.. 1/6 :S

2011. febr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Az első fordulót 800-850 körül írtk, rajta van a lapon amit küldtek, hogy bekerültem a második fordulóba.

A második fordulóba 150-160 ember jutott tovább, a pontos számra nem emlékszem.

2011. febr. 5. 21:11
 15/31 anonim ***** válasza:

2009: 5564 fő

2008: 5941 fő

2007: 6000 fő

2006: 5192 fő


Ha meg 800-an írták volna, akkor 80-an fő juthatott volna tovább, és nem lett volna senkinek háromjegyű kódja sem.


Meg kétlem hogy az elmúlt 10 év után hirtelen az évi jelentkezések 4-5 ezerrel csökkentek.


Bocs, de hülyeségeket hordasz össze.

2011. febr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Hogy a kérdésre is válaszoljak:


"A fordulók pontszámait, a továbbjutási, valamint a végső helyezési adatokat az Oktatási Hivatal az ADAFOR

programon keresztül juttatja el az érintett iskolákba:

– az első fordulók esetében legkésőbb a forduló napját követő 30. munkanapon, illetve a versenykiírás

tantárgyi fejezeteiben meghatározott határidőig,

– a második fordulók esetében legkésőbb a forduló napját követő 25. munkanapon, de a döntő előtt

legalább 2 héttel, illetve a rajz és vizuális kultúra verseny esetében a tantárgyi fejezetben meghatározott

határidőig,

– a döntő fordulók esetében legkésőbb a forduló napját követő 2. munkanapon, illetve a fizika, az

informatika, a kémia, a latin nyelv, a biológia, a matematika és a rajz és vizuális kultúra versenyek

esetében a tantárgyi fejezetben meghatározott határidőig"


forrás: oh.gov.hu


Ennyi.

2011. febr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Hiába mondod, hogy hülyeséget mondok..

Itt van előttem a lap amin rajta van, hogy a második fordulóba jutottak 156-an, azok akik legalább 90 pontot értek el.

Majd alatta hogy hányan értek el 90 pontot, 91 pontot, 92 pontot stb...

2011. febr. 5. 22:03
 18/31 anonim ***** válasza:

fura h még mindig nincs semmi eredmény..

elvileg ezen a héten már küldik az eredményt..

2011. márc. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Igen, a németeseknek másfél hétre rá megvolt... A szabály is az, hogy 25 napon belül a fordulót követően... Ennyit az OH-ról.
2011. márc. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:

[link]

Ez alapján legkésőbb 9-én (23-a - 2 hét) el kell juttatni az érintett iskoláknak az eredményeket. (Ez még a 25 munkanapba is pont belefér.) Úgyhogy már csak néhány nap.... :)

2011. márc. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!