Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 6 hónap alatt oroszból milyen...

6 hónap alatt oroszból milyen szintre kéne eljutni a nulláról a legideálisabb esetben?

Figyelt kérdés
A nyelvtanból mennyit kéne tudni? És mikről kéne ennyi idő után tudni beszélni?
2011. febr. 3. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:

háát én suliban oroszt tanultam , 8hónap alatt megcsináltunk 3könyvet ... és vizsgáztunk év végén, jóbban beszéltem akkor mint most, pedig végig azt tanultam , mostmár csak heti 3órában


de amúgy ha intenzív akkor az összes esetett átkellett néznetek meg vagy 10témát

2011. febr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ez azért nagyon "jó" mert egyetemen vagyok orosz szakon, és 3 esetet néztünk át eddig...
2011. febr. 5. 17:34
 3/7 anonim válasza:

melyik egyetemre jársz? csakm én az oroszt jelöltem 1.nek, Pécsen, és kív. lennék, milyen

bocs az off-ért!

2011. febr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg így megy már, hogy nulla tudással lehet orosz szakra menni? Azelőtt kemény felvételi volt oroszból.
2011. febr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, lehet nulla tudással is. (nem mindenhova) A Debreceni Egytemre járok, de állítólag az ELTE-n még rosszabb az orosz oktatás, szóval nem lehet tudni.
2011. febr. 5. 20:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is jártam orosz szakra. Tanítani nem szerettek, követelmények viszont voltak rendesen. Magamtól tanultam meg nagyjából mindent, amit most oroszból tudok. (Fél év után a 6 esetnek mindenképp mennie kell rutinosan, illetve B2 szintű témákról már illik tudni beszélni, ha nyelvtanilag nem is teljesen helyesen.)
2011. febr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekünk azt mondták, hogy harmadik végére ELVILEG el kéne jutni középfokra. Pedig én is úgy gondolom, hogy fél-1 év után illene. Mondjuk ilyen tanítási módszer mellett igazuk van... :)
2011. febr. 5. 20:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!