Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan döntitek el, hogy...

Alisonstardesign kérdése:

Hogyan döntitek el, hogy milyen szakmát válasszatok ha semmi nem áll hozzátok közel?

Figyelt kérdés
Már 23 éves vagyok és szerintem azért már tudnom kéne hogy mihez kezdjek,de fogalmam sincs. Pár éve azt gondoltam h ilyenkor már tudni fogom,de nem.Eléggé elkeseritő met ami még érdekelne arról lebeszélnek,mert h azt már régóta tanulnom kellene vagy akármi..
2011. febr. 2. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Az interneten rengeteg teszt áll segítségedre, amelyek segítenek. Itt van pl. ez:


[link]

2011. febr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És mit csináltál eddig, érettségi óta? Csak hogy elinduljunk vhonnan. Tanultál, dolgoztál? Nyelvekkel hogy állsz?
2011. febr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát alapból kicsit szarul jött ki idáig minden. Nem egyből érettségiztem le,mert estire jártam 3-tól és elkezdtem dolgozni és egy év után már nem ment együtt és akkor otthagytam a sulit,de megszünt a meló vissza mentem és befejeztem,a következő évben csak dolgoztam megcsináltam a jogsit meg megcsináltam két sima tanfolyamot tehát ami nem okj-s.Egy webdesignert meg egy photoshopot.
2011. febr. 3. 17:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek szerint a számítógép érdekel.. Akkor ezen az úton kell elindulni, pl. rendszergazda, programozó meg ilyenek... Van OKJ képzés is, van ami csak egyetemen tanulható... Ha igazán elszánt vagy, sikerülhet bármi. Ne mások véleményére adj, nem ők fognak 40-50 évig dolgozni helyetted!! :) Azt csináld és tanuld, amihez kedved van na és lehetőséged.
2011. febr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen az érdekel csakmindenki azt mondta,hogy már régóta rendszeresen foglalkoznom kéne vele.De igazadvan belevágok és lesz ami lesz:)
2011. febr. 8. 13:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!