Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi alapján döntitek el egy...

Mi alapján döntitek el egy kérdésről hogy hasznos/nem hasznos?

Figyelt kérdés
Én azt tapasztalom hogy sokan az alaján,hogy az adott válasz egyezik e az övével vagy sem.De attól az a válasz még lehet hasznos a válaszadó számára vagy sem?
2011. nov. 6. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
biztos, hogy sokan így vannak vele. én inkább nem nagyon pontozok, maximum akkor, amikor valaki irtó nagy s*ggfej.
2011. nov. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én most felpontoztalak,remélem nem baj :) Ebben a kategóriában az ember már annak is örül,ha valaki válaszol a kérdésére.
2011. nov. 6. 12:41
 3/7 anonim ***** válasza:
nem haragszom érte:))
2011. nov. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 zkriszti3 ***** válasza:
100%
Ha a válasz írója nem kritizál,hanem a saját tapasztalatai alapján minden iróniától mentesen válaszol ,és még nem írták előtte ,felpontozom.Ha egy válasz nem építő jellegű de más baj nincs vele én sem teszek semmit .A kérdező reakcióján is sok múlik.
2011. nov. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy ha egy kicsit nyersebb őszinteséggel válaszolok valahol, akkor rögtön csökken a %-om:D Én lefelé nem igazán pontozok, ha valami nem tetszik, inkább kiikszelem:)
2011. nov. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én azt bírom, amikor az olyan kérdéseknél pontoznak le, hogy mi a véleményem? vagy milyen keresztnév tetszik. Megáll az eszem. Akkor most a véleményemre kíváncsi vagy nem?


Én egyébként, ha tudatlan vagyok, és a tudás növelése céljából teszek fel kérdést, mindenkit felpontozok, kivéve, aki marháskodik.


Mondjuk még azt bírom, amikor valaki kirak egy rajzot, és odaírja, hogy mondjunk véleményt. Én, szakmai szemmel mondok is, erre lepontoznak, hogy milyen kegyetlen vagyok - mikor csak annyit mondtam, hogy elcsúszott a kompozíció -, de a kérdező azt várta, hogy egekig magasztalják.

2011. nov. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem vannak kérdések, amelyekre egyértelmű válasz adható, ilyenkor könnyű értékelni is, hogy az a jó válasz, hasznos-e, stb.


De ha nincs konkrét válasz, csak szubjektív vélemények, akkor mindenki a maga gondolkodása alapján pontoz, vagy épp az aktuális hangulata szerint. Ezt kiküszöbölni nem lehet.

2011. nov. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!