Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? (bővebben a...

Most mit tegyek? (bővebben a kérdésről lent)

Figyelt kérdés
2-3 napja kezdődött ez az egész. Valamiért nagyon, de nagyon szomorú lettem, sírtam is 3-szor aznap. Aztán a barátnőm MSN-en állandóan a másik barátnőmet sértegette, zavart, és abban az állapotban rávágtam: "Légyszíves ne most, van elég bajom ez nélkül is!" Erre kérdezte, hogy mi bajom, talán az, hogy sértegette őt? És én mondtam, hogy nem, nem mondom meg, mert ugyse értené meg a problémámat. Erre ő nagyon megharagudott rám, ma is egész nap bunkóskodott velem, és mikor mondtam neki, hogy legyen szíves, hagyjon békén, van nekem elég bajom nélküle is, azt mondta röhejes. És én már teljesen kikészültem, ma is már vagy 2-szer sírtam. Mit tegyek, kihez forduljak, ha szinte senki sem ért meg?
2010. febr. 21. 14:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A válaszokat előre is köszönöm!
2010. febr. 21. 15:18
 2/13 anonim ***** válasza:
fordulj a ciánkapszulához,illetve a kaszáshoz.
2010. febr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérek, ilyen idiótákra nincs szükségem...
2010. febr. 21. 15:30
 4/13 anonim ***** válasza:

1. vagyok.


te komplett hülye vagy,hogy azért sirsz mert egy hülyegyerek leoltott msn-en?nagy az isten állatkertje,de sajnos nyitva van a kapu

2010. febr. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem az miatt sírtam! hanem csak az is rátett egy lapáttal! érted?
2010. febr. 21. 16:08
 6/13 anonim ***** válasza:

értöm én,nem vagyok komplett hülye.akkor azért sirsz,mert egy hülye pisis rib.anc mondott neked valamit?szánalom.

Mondd meg neki,hogy húzzon a p.csába,többet ne is lásd.

2010. febr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Na várj. Először is nem azért sírtam csak, hanem még ez is rátett egy lapáttal a rossz kedvemre, és a végén elsírtam magam. De nem ez volt a fő oka.

Amúgy tök jól megértjük egymást XD

2010. febr. 21. 16:16
 8/13 anonim ***** válasza:

tudom :D


Mivel fiú vagyok,nem érdekelne hogy lány vagy sem,akkora pofont vágtam oda neki,és mikor sirva feküdt volna,akkor arra mondtam volna hogy röhejes.Az ilyenek dögöljenek meg.(Mármint az a köcsög aki leröhejezett téged)

2010. febr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Csak tudod én

1. lány vagyok

2. mástól az ilyet fel sem venném, de a legjobb barátnőmtől hallani rosszul esik, nem is kicsit.

Dehát ez van...

2010. febr. 21. 16:21
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja, köszi a válaszokat, méghogyha néhány elég bunkó is volt...
2010. febr. 21. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!