Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? (bővebben a...

Most mit tegyek? (bővebben a kérdésről lent)

Figyelt kérdés
2-3 napja kezdődött ez az egész. Valamiért nagyon, de nagyon szomorú lettem, sírtam is 3-szor aznap. Aztán a barátnőm MSN-en állandóan a másik barátnőmet sértegette, zavart, és abban az állapotban rávágtam: "Légyszíves ne most, van elég bajom ez nélkül is!" Erre kérdezte, hogy mi bajom, talán az, hogy sértegette őt? És én mondtam, hogy nem, nem mondom meg, mert ugyse értené meg a problémámat. Erre ő nagyon megharagudott rám, ma is egész nap bunkóskodott velem, és mikor mondtam neki, hogy legyen szíves, hagyjon békén, van nekem elég bajom nélküle is, azt mondta röhejes. És én már teljesen kikészültem, ma is már vagy 2-szer sírtam. Mit tegyek, kihez forduljak, ha szinte senki sem ért meg?
2010. febr. 21. 14:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Akkor most mi is a kérdés?

Mond meg neki h sz*r kedved volt és kész...ezt olyan nehéz?

2010. febr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Mondtam neki...
2010. febr. 21. 17:54
 13/13 anonim ***** válasza:
Akkor pedig tényleg igaz barátnőd a csaj, lehet téged is ugyanúgy sérteget a hátad mögött. Nem tudom mi miatt lett olyan rossz kedved, de valószínű, ha jó paszban lennél, akkor másképp látnád a dolgokat. Most csak azért érzed így, hogy nem ért meg senki mert magad alatt vagy.
2010. febr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!