Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségizni szeretnék 2...

Érettségizni szeretnék 2 olyan tárgyból, amit nem tanultam 2 évig. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Biológiából emelt szinten, fizikából közép szinten szeretnék érettségizni. most 13. évfolyamba járok. mind a kettő tárgyat csak egy évig tanultam. Az ofőm azt mondta, hogy ilyen nincs, az Edukáción meg azt, hogy ha osztályozó vizsgát tettem az adott tárgyakból, akkor miért ne lehetne. Na most akkor mi is az igazság?
2011. febr. 1. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet belőle, ha osztályozózól, de most akkor a májusi érettségiről már lecsúsztál, szerintem. Úgy rémlik, hogy az érettségire való jelentkezés előtt meg kell lennie a jegyednek belőle, vagy valami hasonló. (én anno németből előrehozottaztam, januárban osztályozózni kellett a májusi érettségire már). De várjunk hátha mond vki még valami okosabbat.
2011. febr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha csak érettségizni szeretnél igen lehetséges. Fizikából semmi tudással egy 3-ast össze lehet kaparni....Ha viszont jó jegyet szeretnél azis lehetséges sok-sok tanulással!
2011. febr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
NINCS köze a két évhez, el vagy maradva egy brosúrával. Akkor érettségizhetsz, ha az iskola tantervi követelményeit teljesítetted. Ezt lehet osztályozóvizsgával is.
2011. febr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!