Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A közszolgálati szakról mi a...

A közszolgálati szakról mi a véleményetek? Mennék vele valamire?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Szerintem mindeképpen, főleg ha BCE-n végzed el! De csak akkor jelentkezz oda ha jó vagy matekból és van kitartásod, érdekel is a dolog..mert elég kemény./nem járok oda, csak egyik barátom/


L/19

2011. febr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Megkérdeznéd a barátodat, hogy mit jelent az, hogy jó vagy matekból?

Középszinten fogok érettségizni, (egy évet jártam emeltre, de leadtam) és én úgy saccolom, hogy 80-90 között lesz az érettségim.

Ez elég lenne hozzá?

2011. febr. 1. 20:03
 3/4 A kérdező kommentje:

Amúgy köszi az információt. Így fbruár eleje táján az emberek nem nagyon szeretnek válaszolgatni a 20 30 majdnem ugyanolyan kérdésekre:(

És te, hova jársz?

2011. febr. 1. 20:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha 85-90%-ra megtudod írni a középszintűt akkor jó vagy matekból. :) De szerintem érdemes emeltezni valamiből(pl.töri-azt, azt hiszem nézik) és csinálni egy nyelvvizsgát.


Én ELTE-s vagyok:)


L/19

2011. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!