Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek sokat kértem? Mi...

Szerintetek sokat kértem? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Jártam korrepetálni egy általános iskolás kislányt matekból.1000Ft-ot kértem 60 percért.2 órát voltam ott, viszont az utazás is 2 órát vett igénybe, oda vissza. Ezért szerettem volna több pénzt kapni. Mondjuk 3000 et. (120 perc)
2011. jan. 29. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az utazást neked kell belekalkulálni, mikor elvállalod.

Ilyen indokkal én sem fizetnék 1000 helyett háromezret.

Majd keresnek olyat, aki közelebb lakik. Nem olyan nagy ügy. :)

2011. jan. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Niggagirl válasza:
100%
Igen szerintem is sokat kérték. A kislány szülei nem tehetnek arról hogy te messze lax.
2011. jan. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első (két) válaszolónak azért hozzátenném, hogy két órát volt ott, tehát 2000 helyett 3000.

De valóban, az utazásodat nem velük kell kifizettetned, vagy legalábbis előre szólnod kellett volna. Megbeszéltétek, hogy ezer/óra, erre két óra után azt mondod, 3000? Semmilyen indokkal nem adnék 2000nél többet, mivel ebben állapodtunk meg.

2011. jan. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!