Ez hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Elég erős suliba járok és ott az egész osztály halálra tanulja magát(néha van,hogy 7 órát tanul egy csaj!),de én kb rosszabb esetben is 2 óra alatt kész vagyok mindennel és a dogáim nagy része 5-ös.

Miért van az,hogy mások halálra tanulják magukat és még úgy sem tudják teljesen,én meg pár elolvasás után tudom.


2011. jan. 28. 19:56
 1/3 anonim válasza:
mindenkinek mások a képességei. én is olyan vagyok mint te, örülj neki.
2011. jan. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"néha van,hogy 7 órát tanul egy csaj!"

Igen, ez elég tipikus, és általában még így sem tudja annyira az anyagot, mint mondjuk te...

Nem tudom, milyen jellegű tárgyakról van szó, de az biztos, hogy az eredményességet nem a tanulással töltött idővel mérik, sajnos sokan ezzel próbálnak takarózni.

2011. jan. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De azért sz*r ez az egész,mert amikor áthívnám a haverokat hülyülni,beszélgetni,akkor mindig az hogy,"Most nem érek rá,tanulok"
2011. jan. 30. 15:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!