Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi kell hogy érettségizhessek?

Mi kell hogy érettségizhessek?

Figyelt kérdés
Idén szeretnék angolból előrehozott középszintű érettségit tenni. Azt tudom hogy osztályzó vizsgákat kell majd tennem (most 10.-es vagyok)de milyen papírok kellenek hogy elmehessek érettségizni? És ezekhez hol tudok hozzájutni?
2011. jan. 27. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk megkérdezed a tanárodat....

Suliban lehet egyébként jelentkezési lapot kérni. De szerintem siess vele, mert lassan letelik a határidő.

2011. jan. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Bogaram, minden kérdésedre az iskolában válaszolnak, és ott kapod meg a papírokat is. Fordulj bizalommal a tanárodhoz, az osztályfőnöködhöz, az igazgatóhelyettesekhez, az iskolatitkárhoz... Amíg abba az iskolába jársz, csak ott jelentkezhetsz érettségire, ott érettségizhetsz, és ott kapod meg a felvilágosítást is. Hogy jutott eszedbe itt kérdezni? Egy jelentkezési lapot kell kitöltened és a szüleiddel aláíratnod lehetőleg mondjuk még a jövő héten, amit az iskolában kapsz meg. (Febr. 15. a végső határidő.) Gondolom, a tanároddal már megbeszélted a dolgot, és azt is, hogy mikor tehetsz osztályozóvizsgát. Ő tudja megmondani, hogy érdemes-e menned, mire készülj, hogy készülj, ezért van ott.
2011. jan. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is most májusban fogok előrehozottat csinálni, középszinten. :]

Február 15-éig le kell adnod az érettségire való jelentkezést, aminek az írásbeli része május 5-én a szóbeli része pedig iskoláktól függően június 18 és 25-e között kerül sor.

2011. jan. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!