Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ezzel a kis...

Mit csináljak ezzel a kis idegbajos krapekkal?

Figyelt kérdés

már év eleje óta zaklat az egyik osztálytársam, beszólogat, anyámat szidja, fenyegetőzik, én meg visszaszólok, utána állba vág...és ez még most is tart..egy ideig tűrtem, másra gondoltam vagy éppenséggel mondtam neki, hogy az igazgatóhoz fogok menni. aztán leállt kb. másfél hétre, és elkezdte elölről.mostanra meg komolyan mondom kitört rajtam a depresszió meg valami állati vadság, viszont ez utóbbit csak otthon veszem észre magamon..mondanom sem kell, még jobban dühbe gurulok (de már saját magamra), s legszívesebben ordítanék - bőgnék..fiú létemre. azzal is fenyegetőzik január eleje óta, hogy az öcsémet fejbe rúgja, merthogy idegesíti. ha ez megtörténne, nem tudom mit tennék, de hogy vele valamit, az biztos..meg már abban is kételkedek, hogy az igazgató tudna - e tenni ellene valamit. ha kirúgja, az utcán folytatja, oda meg nem érnek el az oktatók kezei. a rendőrség meg..áááá

mi a fenét csináljak ?!


2011. jan. 26. 21:23
 1/1 anonim válasza:
Elsősorban haladéktalanul jelezd az osztály főnöködnek,hogy állandó zaklatásnak vagy kitéve.Sőt,már a családtagodat is fenyegeti XY.Aztán az iskola igazgatójának is jelenteni kell,valamint a szüleidnek!!!!Hidd el,ha ennyi embernek tudomása lesz az ügyről lefog szállni rólad.Gondolom nem akar bajba kerülni.HA igy sem menne a dolog RENDŐRSÉG.Az nem igaz,hogy nem foglalkoznak az üggyel.
2011. jan. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!