Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megteheti ezt egy tanár? (a...

Megteheti ezt egy tanár? (a továbbiak lent)

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy a tesitanár azt mondta hogy addig írja be az egyeseket egy feladatra amig kettesre meg nem tudom csinálni.Ilyet csinálhat egy tanár?
2011. jan. 23. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Megteheti! Órai munkára adhat minden órán jegyet! Gyakorolj sokat , majd menni fog!
2011. jan. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nálunk a tesitanár ugy oszályozott ha valaki nem tuda megcsinálni a feladatot , de belekezdet de még a közelébe sem volt a mutatvány , mit aminek kellett volna lennie, az nem volt egyes. persze a tesiórák alkalmával a tanár láthatja mikor mit tud a diák, szinlel vagy csak arra képes ami. persze ha gyenge képességü és a maxot adja. az nem lehetett ötös , de nem is egyes.
2011. jan. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ez nem órai munka ez osztályzás
2011. jan. 23. 17:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha meg sem próbálod, akkor talán még jogos is, egyébként nem annyira. Viszont ő a tanár, a saját döntése, hogy mikor mit osztályoz.
2011. jan. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Értem én hogy osztályzás....!!

De órai munkára akár minden órán adhat jegyet/osztályozhat!

2011. jan. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ. Egyébként négyes-ötös vagyok tesiből csak egy gyakorlatsort kéne megtanulni ahhoz meg nincs kedvem.Így is halálra tanulom magam a többi órán. Meg ha csak egy egyest ír be azt kitudnám javítani.
2011. jan. 27. 15:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!