Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy félévben lehet két tesikur...

Egy félévben lehet két tesikurzust felvenni, persze különbozőt?

Figyelt kérdés
szegedre gondolok főképp, de máshonnan is irjatok...köszi :)
2011. jan. 23. 07:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk nem lehetett, mert azt írta ki a neptun, hogy erre a kurzusra már jelentkeztem. Módosítani úgy tudtam, hogy töröltem amit először felvettem, majd felvettem a másikat. Úgy viszont voltam, hogy vívást vettem fel, végül aerobicon kötöttem ki, aztán az aerobicos csaj leigazolta, hogy jártam, s így a vívás edző aláírta a félévet (hogy az aláírás stimmeljen), de mondták, hogy ilyen többet ne forduljon elő. Párhuzamos felvételt lehet, hogy a rendszergazda segítségével tudsz elérni, ha a sport-és rekreáció tanszék vezetője engedélyezi. Egy próbát megér.
2011. jan. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem lehet, nem engedi a rendszer, mert egy kód alatt futnak. talán külön engedéllyel lehetne, TO-n próbálkozz...
2011. jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!