Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen a félévim?

Szerintetek milyen a félévim?

Figyelt kérdés

Anyám szerint szar, emiatt heti fél órát gépezhetek.Szerintetek milyen?

Magyar:5

Nyelvtan:5

Történelem:5

Angol:5

Matek:4

Info:5

Természet:5

Ének:5

Rajz:4

Technika:5

Tesi:5

Hon- és népismeret:4


2011. jan. 21. 14:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ez határozottan jó, anyukád más bolygón él ilyen szempontból. Amúgy meg miért lennének bajok a matekkal? Valakinek nem megy annyira és kész... a 4es meg egyáltalán nem rossz jegy. Én is tepertem ebben a félévben matekból, s egy rossz jegy semmissé tette szinte az 5ösöket... de egye fene. :) Így tovább!
2011. jan. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Keresd meg, vagy kérd meg, hogy mutassa meg ő is az általános iskolai bizonyítványát! Azt mindenki megőrzi. Igaz, év végi jegyek vannak benne, de vedd úgy, hogy félévkor is így teljesített! De veheted rosszabbnak is, mert mindenki megfogadja, hogy "javítok" :D:D:D. Ha közel hasonló az eredménye, akkor nincs miről beszélni :D:D:D.


Amúgy jó ez a félévi, matekra feküdj kicsit jobban rá, többi 4-es le van szarva. Én hatodikban kb hasonló félévivel mentem haza, kivéve, hogy 3-as voltam matekból :D. De írásos dokumentumok vannak arról, hogy dédapámtól kezdve az egész család nem brillírozott matekból, számtanból, stb, stb :D. Szóval emiatt annyira nem is szidtak meg. Mentem haza egy 1-ssel matekból, elmondtam szüleimnek, mondták, hogy "Le van szarva, majd kijavítod!" :D. De ha magyarból, történelemből hazamentem egy 4-ssel, akkor "Miért nem 5-ös?" :D. Vagy ha kaptam egy ilyen "mesetantárgyból" egy 3-ast, akkor kaptam ám egy jó negyed órás hegyi beszédet :D:D. Ez nem csak általános iskolában volt így, végig ez ment középiskolában is :D:D. Szóval humán tárgyakból erős voltam, reál tárgyakból annyira nem, maximum hármas voltam belőlük :D.

2011. jan. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hát ez ezért durva. XD Heti fél óra? Bele is halnék...

Én jeles voltam általánosban, most meg kettes lettem kémiából (jó, körülmények is voltak...)a szüleim meg fél óra után elkezdtek vigasztalni, és büntetést se kaptam.

Nem irigyellek...

2011. jan. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Zoliol ***** válasza:

57:12=4,75!


Az átlagod:4,75!!!!!Nekem a max4,6 volt és a szüleim megdicsértek érte!!Akkor 4,75nél hogy kaphattál bünetés!!Mostani félévim 7.esként 4,2 lett és nem bünettek meg a szüleim mert tudják hogy csak 8ba számit a félévi 7be csakaz évvégi számit!!!!Most mindenből belehajtok!!!!!Én szülőként a 4es bizinek is örülnék(azzal már lehet kezdeni valamit)de 4,75nél mér jutalom és nem büntetés szolj apádnak ha nem hat rá pszihiháterrel

2011. jan. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Zoliol ***** válasza:
mér helyett még!!!!!
2011. jan. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Zoliol ***** válasza:
pszihiháterrel helyett pszihiháternek
2011. jan. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!