Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy szoktatok tételt húzni...

Hogy szoktatok tételt húzni vizsgán?

Figyelt kérdés
Nem kamuzom, mindig olyat húztam amit nem tanultam meg,illetve kevésbé. Ez a 2 opció állt fenn,akkor is ha csak egyetlen tétel volt ami hiányzott.Mondjuk az volt eddig a legdurvább,de remélem egyszeri. Holnap nagyon fontos anatómia vizsgám lesz,át kell,hogy menjek.Ehhez jól kell húznom. Ami nálam ...eh:D Ismerek oylanokat,akik kihúztak 1 tételt amit tudtak(előtte mondta el az illető h azt tudja,és előttem kihuzta) hogy csináljátok?? hogy csináljam?
2011. jan. 18. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Érezd meg. :D

Én mikor bemegyek, nem egyből húzok, hanem mindig végignézem a tételeket.. És vmelyik mindig 'mélyebb benyomást kelt' mint a többi. :D Néha (mikor van olyan, hogy nagyon nagyon nem megy vmelyik tétel) akkor szuggerálom őket, hogy csak ne az legyen. :D

Általában bejön, bár ez mind nyilván szerencse kérdése. :D

2011. jan. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mindig jobbról a negyedik. tuti tipp! :-)
2011. jan. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én random szoktam húzni. Tényleg semmi taktika nincs. Annyi, hogy a szóbeli vizsgától mindig jobban parázok, így arra sokkal többet szoktam készülni, mint egy írásbeli vizsgára, így szinte sosincs olyan tétel, ami ne tudnék legalább egy kettesre.

Bár tudom, ez most rajtad nem sokat segített...

2011. jan. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Random szoktam húzni én is. De tudod mi a titkom? Nem hagyok ki egy tételt se. Inkább mindent tételt megtanulok vmennyire, minthogy a tételek felét nagyon jól, a másik felét meg semennyire.

Szóval tanulni kell, ez a titka.

2011. jan. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!