Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy mit csináljak...

Nem tudom, hogy mit csináljak (? )

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, és szociális támogatást kapok. Havonta 10 ezer forintot, de próbálom ebből finanszírozni mindig a dolgaimat. De most nincs pénzem, szüleimnek sincs (kezdünk csődbe menni, mostanság már kenyeret is hitelre veszünk), és nem tudok beutazni innen 22 km-re oda, ahova járok. A leckekönyvemet kéne aláiratgatnom (mert nálunk még így működik, hogy az ember rohangál a tanár után, aztán hátha összefut vele) péntekig. Ha nem iratom alá, biztosan kell majd fizetnem valamiféle pótdíjat, amit nem szeretnék.


A problémám az, hogy az e havi szociális támogatásom nem jött meg. 10.-én kellett volna megjönnie, és már 8 napja késik. Eddig általában 3 napot késett, egyszer volt, hogy 4-et, de volt, hogy másnapra már nálam is volt.

Ez normális, hogy ennyit késik? Vagy ha hiba csúszott a gépezetbe, hol keressem, az iskolánál, vagy a bank ül a pénzemen? Mindemellett barátnőm szalagavatójára se tudtam emiatt menni, mert én erre a pénzre számítottam ez ügyben is. A lényeg, hogy neptunon ki van írva, hogy "teljesített", viszont a kifizetés ideje azóta se lett kiírva, és az egyenlegem is 200 forintot mutat..


2011. jan. 18. 17:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!