Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen állást válasszak?

Milyen állást válasszak?

Figyelt kérdés

Igaz,csak 14 éves vagyok,de szeretek nagyon előre tervezni... Főként olyan szakma érdekelne,amivel kitűnhetek a tömegből. Művészet/tervezés és jogi/orvosi pályára gondoltam... Bár kicsit félek az utóbbiaktól,mert ahogy ismerem magam,egy idő után meg fogok őrülni a rengeteg törvénytől,latin szótól,stb... Nem azt mondom,hogy utálok tanulni,mert a cél érdekében mindent,de szerintem nem jó azzal keresni a pénzt életünk végéig,amit nem is szeretünk csinálni igazából...A színészet/előadóművészet lenne a legideálisabb hisz ott még el is ismernék a munkámat jó páran. De azt meg elég kevés helyen tanítják... Nem tudom,mi legyek,csak szeretném megmutatni hogy a mai fiatalság nagy részével ellentétben én nem drogozom halálra magam,és ki szeretnék kűzdeni valami tiszteletre méltó állást,olyant,amire azt mondják,hogy na,igen,ez már valami,és be szeretném bizonyítani,hogy mindent lehet,csak akarat kell hozzá...

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. jan. 17. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:

színészetre/művészetre születni kell. Kitűnni a tömegből meg bármivel kitűnhetsz, ha úgy csinálsz valamit ami egyedül álló. És csak rajtad múlik mi lesz belőled 30 év múlva!

Mehetsz jogra de rajtad múlik, hogy egy zugügyvéd vagy egy csúcsügyvéd leszel.

Mehetsz orvosnak is, ott is rajtad múlik hogy egy falusi kontár leszel vagy a SOTE rektora.

2011. jan. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ebben a korban mindenki orvos vagy énekes akar lenni.
2011. jan. 18. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Éneklésről már lemondtam. Tisztába vagyok a képességeimmel,és az én hangommal semmire se jutnék... :/ Az orvosi/ügyvédi pályával úgy vagyok hogy kicsit félek tőle,hogy nem fogom bírni... Színészet az mondom,nagyjából oké,több helyen szerepeltem,de most hogy elköltözünk a fővárosból,nem tudom,hogy lesz-e belőle valami... És itt a baj... Épp emiatt érzem úgy,hogy lehet hogy feladom a színművészetet,és választok mást... És innen adódik a másik probléma... Ha más,akkor mi?
2011. jan. 18. 11:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!