Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi után hova mentél...

Érettségi után hova mentél tovább tanulni? Miért pont oda? Nem bántad meg?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 21:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
79%
Én a mezőkövesdi közgazdasági suliban pénzügyi ügyintézői szakra jártam. És igen megbántam, mert fogtechnikus akartam lenni.
2011. jan. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
utolsó de akkor mért nem azt tanultad?
2011. jan. 17. 23:31
 13/21 anonim ***** válasza:
79%

ME-GÉK, gépészmérnök.

Ez tetszett, és imádom. :D

2011. jan. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Azért nem fogtechnikus lettem, mert édesapám közölte, hogy nincs fogtechnikusi ismerettsége, és neki nincsenek milliói, hogy nekem gyakorlati helyet biztosítson. Tudom, hogy ő csak jót akart, de szarul látta az egészet, és nem lehetett neki megmagyarázni, mégiscsak én voltam a gyerek és ő a felnőtt, csak elba..ta az egész életem. Hát ezért. Most pedig két kisgyerek, és 3 hitel mellett aligha tudnám elkezdeni nappalin...
2011. jan. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Szintén PTE ÁOK

Mert érdekelt a biológia, és az emberi test működése, továbbá van bennem némi perverz érdeklődés a betegségek iránt. Továbbá biztos munkahelyem lesz, ha nem itthon hát külföldön.

2011. jan. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
és te milyen orvos akarsz lenni?
2011. jan. 18. 12:43
 17/21 anonim ***** válasza:

SZTE-ÁOK. Nem bántam meg, imádom:) Érdekel a biosz, lenyűgöz az emberi test. Meg persze szeretnék segíteni az embereknek (bár ez kicsit nyálas és elcsépelt szöveg:D).

Nőgyógyászat érdekel egyébként.


Ui.: Sok itt az orvos/orvosis:DD

2011. jan. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én még nem tudom, hogy milyen orvos leszek. De még van négy évem eldönteni.


Persze hogy sok orvos van, valahol el kell cseszni a tanulásra szánt időt.... :-D

2011. jan. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Pécsi orvosisoktól kérdezném, ha még itt vannak!

Előtte melyik pécsi gimibe jártatok? Ez számít szerintetek?

2011. jan. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Erősítem az orvosisok táborát, jómagam SOTE-s vagyok, elsőéves :) Azért ide, mert kiskorom óta álmom, hogy gyermekorvos legyek. Gyerekként nagyon sokat voltam kórházban, van két koraszülött öcsém, szóval szinte adta magát. Egyáltalán nem bántam meg, bár nem gondoltam, hogy ennyire nehéz lesz (Pl. nehéz úgy orvosi kémiát tanulni, hogy egyáltalán nem érdekel, mert semmi köze nem lesz ahhoz, amit csinálni szeretnék) :D
2011. jan. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!