Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nehez az info erettsegi?

Nehez az info erettsegi?

Figyelt kérdés

Miböl all a közepszintu?


ECDL-böl mar megvan az oprendszer,office,power point,excel..es meg iden meg szeretnem csinalni az adatbazis kezelest meg az IT-t szoval mar az is megy valamilyen szinten.Mennyi eselyem lenne 4-es 5-re lerettsegizni?

Gepesznek szeretnek jelentkezni es matek mellett nagyon fontos lenne.


2011. jan. 14. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Az iskolától is függ, de általában word, excel, power point, front page és access van az írásbelin. Talán az adatbázis kezelés a kicsit nehezebb, de az se vészes, a front page viszont egyenesen gagyi. A szóbeli is iskola/tanár függő, de szerintem elég könnyű az is. Ha megtanulod az adatbázis kezelést, akkor elég nagy esély van a 4-5-re... :)
2011. jan. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
szia, én tavaly érettségiztem középszinten infóból. én a gyakorlati részére 3napot készültem. a szóbelire 1hetet. 52%os lett. rossz tételt húztam..jobb is lehetett vna. 20-21 tételt kellett megtanulni, voltak közte nehezebbek, könnyebbek. pl. informatika fejlősédtörténete sok évszámmal, könyvtár ismeretek, ki-és beviteli eszközök... de gondolj bele, hogy ha te több időt fordítasz rá! egyébként word, powerpoint, access, frontpage helyett vmi más volt, de most nem jut eszembe a neve, vmi microsoftos. excel.
2011. jan. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ismerőseim közül nagyon sokan az infot választották kötelezően választottnak, mert abból már van egy kis alap rutinja az embernek, meg sokkal egyszerűbben meg tudod tanulni, mint mondjuk egy fizikát v egy bioszt. A legtöbben azt mondják, h az info érettségi az egyik legkönnyebb, utána asszem a föci jön.

Remélem segítettem, sok sikert!

2011. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. jan. 14. 22:26
 5/5 anonim ***** válasza:
A második válaszolónak: Sztem a program neve Sharepoint designer volt... Nagyon egyszerű, könnyen kezelhető
2011. jan. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!