Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon nehéz a matek emelt...

Nagyon nehéz a matek emelt érettségi?

Figyelt kérdés
most megyek harmadikba és eddig nem tanultam emelt szinten viszont most felvenném faktnak lehetséges meg tudom csinálni és ha igen milyen nehéz?
2011. aug. 26. 16:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Micsoda kérdés ez? Ha készülsz rá akkor nem, ha nem készülsz rá, akkor nehéz.

Annyi előnye talán van, hogy ott konkrét megoldások vannak, tehát kevésbé valószínű, hogy a tanár elfogultsága miatt írsz rosszat, mint pl magyar emelten.

Én ugyan nem voltam, de barátnőm igen, és ahhoz képest, hogy ő mennyit készült, konkrétan 11. óta, nem lett túl jó, legalábbis jobbra számított. Nem tudom a konkrét eredményt, 70 valamennyi lett (talán 72?), de minimum 80-ra számított, főleg ha azt is beleszámolom, hogy korábban megcsinálta az összes feladatsort és mind jobban sikerült neki.

2011. aug. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!