Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi legyen félévkor? Mit...

Mi legyen félévkor? Mit tanácsoltok, hogy tusoljam el az ügyet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet ,hogy nem szeretném ,hogy apukám meglássa a félévi jegyeimet.Havonta egyszer jár haza egy hétre.

Legközelebb csak február elején jön és félév zárás most lesz pénteken.Sok minden forog kockán.Azt mondta 3-nál rosszabb jegyem nem lehet vagy különben vége a focista karrieremnek.Anya támogat.De most félévkor egy anyagból bukok és szinte mindenből 2-es vagyok.



16/F


2011. jan. 12. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugrott a foci, ez van. Amúgy meg milyen karrier?????
2011. jan. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hacsak nem hamisítasz bizonyítványt nem fogod tudni eltussolni. De azt se értem, ilyen jegyekkel miért ne lehetnél focista, szerintem ahhoz pont ideálisak.
2011. jan. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyen jegyekkel még rendőr is lehetsz =P.


Amúgy állj ki magad mellett, és viseld a következményeket. Odaállsz apukád elé, leteszed elé az ellenőrzőt. Nem keresel kibúvókat, nem a tanárt hibáztatod, nem a focit hozod fel mentségként. Megmondod, hogy azért ilyenek a jegyek, mert nem tanultál. Kész. Nincs mit szépíteni a dolgon, bármit fogsz mondani, faterod kifogásnak fogja venni.


Nehéz lesz, de jobb hamar túl lenni rajta, mint azon rágódni, hogy vajon mikor tudja meg... Az őszinteséget fogja értékelni!

2011. jan. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!