Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy tanfolyamot,de iszonyatosan drága!Fél milla....Van részletfizetés havi 45.000ft.Nagyon szeretném ezt a szakot de sajnos nincs rá pénzem.Anyuék kilőve...Diákhitel??Mit tehetnék?Ötletek?
2011. jan. 8. 23:27
 1/7 anonim válasza:
Háát, diákhitel csak akkor jo ha komolyan veszed és nagyon jo átlaggal emgcsinálod vagyis eltudsz benne helyezkedni, bár vannak olyan szakok amit elvégzel igy de mivel nincs rá kereslet nehéz az elhelyezkedés vele. Nézz utána mennyire aktuális szak, ill. milyen tipusu intézményben oktatják ezt?(az sem mind1)
2011. jan. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szerintem gyűjtögess még!

Nem éri meg hitelt felvenni!

2011. jan. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Uaz vok, vagy vmi melot mellette ha tudsz vállalni? ugy megtermeted a havi dijat és nem vered magad költségekbe.
2011. jan. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Diákhitelt nem csak nappali tagozatos egyetemisták,és főiskolások igényelhetik?Én úgy tudom,hogy igen.
2011. jan. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tévedsz.
2011. jan. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem vennék fel diákhitelt, csak ha nagyon muszáj lenne! Mivan ha utána nem tudsz elhelyezkedni? Ki fogja fizetni a részleteket? Amint otthagyod az iskolát pár hónap és követelni fogják rajtad, szépen egyre nagyobb kamatokkal... Ha nem muszáj, akkor ne vedd fel a hitelt, keress hasonló, olcsóbb szakot!
2011. jan. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
sztem vegyél fel diákhiel, mivel megéri, ha behozza az árát a hitel lejárta után 2 évvel és ha komolyan érdekel, biztos jobban jársz vele mint egy 20 ezressel, amit utálsz
2011. jan. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!