Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosin milyen a tesi? :D

Orvosin milyen a tesi? :D

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:

A Debreceni Egyetemről tudok nyilatkozni, de gondolom máshol is hasonló. Különböző testnevelés-kurzusok közül válogathatsz, egyet kell felvenned. De mindenféle van, pl. jóga, squash, tenisz, úszás...


Ezek aláírásra mennek, azaz a tanár mindig beírja neked hogy ott voltál, így lesz meg a féléved.

2011. jan. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi:) Ezek szerint te Debrecenbe jársz. Tudnál mesélni róla?:) Mármint tudom, felmérések alapján Sote az isten, de a többiről alig tudok valamit. Ha esetleg más hallgató is idetévedne, aki mondjuk Pécsre vagy Szegedre jár, ő is írhatna róla:)

Például mennyire erős, stb...

2011. jan. 8. 12:00
 3/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de úgy megörültem, hogy vki a DOTE-ról ír:D Ha nem gond akkor kérdeznék.

Te melyik kurzust ajánlanád?A jóga az nagyon szimpatikus lenne, meg amúgy sem akarok vmi pörgős sportot:D És ebből 2 vagy 3 félévet kell teljesíteni?

2011. jan. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva jobbnak tartom a DOTE-t a SOTE-nál, és nem azért mert ide járok. Nagyon sok fejlesztést csináltak az utóbbi pár évben, úgyhogy a magas színvonalhoz minden tárgyi feltétel adott.


3 félév tesi van, mindenféle sportból lehet választani, jógából pl. 8 aláírás kell egy félév alatt, azaz 8 alkalommal ott lenni, azért az nem egy nagy valami. :)

2011. jan. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én akkor mondom a SOTÉ-sat:) 2 évig (4 félévig) kötelező, első évben (azaz 2 félévig), rendes 'gimis' tesi óra van, két hetente egy, 6ra kötelező bemenni. Az óra 1,5órás, első felében kötelező gyakorlatok vannak, minden alakalommal más, a második részben meg azt csinálod, amit akarsz, csak sportolj. Személy szerint utálom, hogy 18-20 évesekkel olyan feladatokat csináltatnak, mint amit általánosban szokás, de hát ez van. A 2.évtől szerencsére választhatsz valami sportot, és járhatsz arra helyette.
2011. jan. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Köszi a választ:) Akkor az tökéletes lenne majd- ha felvesznek :D És pl erre sokan szeretnének járni? Mármint hallottam,hogy vizsgafelvételnél gyorsnak kell lenni,ha a jó helyeket akarom-a jóga ide tartozik?:D Vagy melyik kurzusnál szokott hamar betelni a létszám?
2011. jan. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

SZOTÉn:

Első két évben kell két félév tesit teljesíteni és rengeteg féle kurzus közül lehet választani (foci, kézilabda, kosárlabda, úszás, ilyenolyan táncok, aerobic, lövészet, korcsolya, tenisz meg még rengeteg dolog).

2011. jan. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ha vmi kérdésed van az egyetemről, akkor nyugodtan írj:)
2011. jan. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi:) nem felejtelek el:D
2011. jan. 11. 18:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!