Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért kivételeznek a tanárok?

Miért kivételeznek a tanárok?

Figyelt kérdés

Szóval ma zártak le minket németből.Egy csajnak meg nekem pontosan ugyanolyan jegyeink voltak,engem négyesre őt meg ötösre zárta le a tanár.Megkérdeztem miért ? Azt mondja,mert ő nyáron járt nyelviskolába és meg lett a nyelvvizsgája ( megjegyzem megmondták nekik a megoldásokat,de azt a tanár nem tudja ) és mondtam neki,hogy nekem nincs rá pénzem.Aztán elterelte a témát.

Ez normális ?


2011. jan. 6. 14:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én 11-es vagyok és nálunk a középiskolában már a kezdetektől olyan szintű kivételezés megy , hogy az már arcpiritó. Ez egy műszaki szakközép és 1 lány van az osztályunkba és hát ő mindig mindenből a jobbat kapja és már rohadt unalmas. Múltkor pl. odáig ment el h kijelentette h ha 3,2-re nem kap 4 -est akkor nem tudja mit csinál. Egész egyszerűen hihetetlen. Tesiből is mindig jobb jegyek kap "mert ő a gyenge kis lány" és ha évvégén már a többi tantárgyból kihiztizte a jobb jegyet , és még van egy két neki nem megfdelő jegye , akkor olyan indokkal megy h " dehát tanár úr , tesség már megadni nehogy csak ebből legyek 3-as" és a tanár persze meg is adja neki , mégha nem is tudom mi köze van a történem jegynek a matekjegyhez. Ha nem jópofizol folyaton a tanároknak , akkor 2x olyan nehéz egy jegyet elérni. Nálunk is sokat megengednek maguknak a tanárok , de csak azért mert tudják , h úgyse szól nekik vissza senki , a rendszerváltással megszűnt a diktatúra de a legtöbb iskolában még megmaradt. Az az egy tény nyugtat,hogy az érettségin ilyen már úgy sincs.
2011. jún. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát ez ismerős. Itt is mindig ez megy.

Van egy csaj az osztályban, aki pár évvel ezelőtt tövig benyalt a tanároknak, ezért akárhogy tanul, mindig megkapja az ötöst. Ha kereken négyes az átlaga, akkor is. Már kezd unalmas lenni.

Tegnap kiszámoltuk a fizika átlagát, 4.2, de azért megadták neki az 5öst. Nekem 4.5 lenne, ha a tanár nem rühellne és nem vágna be órai munk egyeseket a semmire, de mivel nem bírja a pofám, csak négyes lettem, és ezt is hosszas és kemény munkával sikerült csak elérnem. Ez a p*csa meg nem is tanul, de megkapja a jobb jegyet. Hát kóser ez?!

Na jó, be is fejeztem, nem akarom még jobban felb*szni az agyvizem...

2011. jún. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!