Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért kivételeznek a tanárok?

Miért kivételeznek a tanárok?

Figyelt kérdés

Szóval ma zártak le minket németből.Egy csajnak meg nekem pontosan ugyanolyan jegyeink voltak,engem négyesre őt meg ötösre zárta le a tanár.Megkérdeztem miért ? Azt mondja,mert ő nyáron járt nyelviskolába és meg lett a nyelvvizsgája ( megjegyzem megmondták nekik a megoldásokat,de azt a tanár nem tudja ) és mondtam neki,hogy nekem nincs rá pénzem.Aztán elterelte a témát.

Ez normális ?


2011. jan. 6. 14:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nem az. Mondjuk ha ezt év végén csinálja akkor tuti odamentem volna hozzá és ha nem hatott volna rá a szép szó szóltam volna az ofőnek. Sok mindent eltűrök a tanároktól amik nem tetszenek, de a kivételezést nem.
2011. jan. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Cory Rose ***** válasza:
69%

Azért mert megtehetik. Nekem volt egy tanárom aki volt hogy egy órán többször is feleltette ugyanazt a diákot, aztán bevágta neki a 3-4 egyest.. Nem tudom ilyet szabad-e vagy sem, de nem normális az biztos.

Ha nem szólsz ofőnek, igazgatónak, továbbra is ezt fogja csinálni..

2011. jan. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
84%

Azért mert minden tanár(tisztelet a kivételnek) KÖCSÖG !!!

Nekem az volt,hogy egy csajjal egy padban ültünk,ő haza se vitte a tankönyvét és egy szót nem tudott,hogy miről van szó,de a kerület,terület számítást tudta.Abból három volt,és megírta tökéletesre a többihez nem írt semmit !! én mindegyikhez írtam és a kerület,terület számításokhoz is,és nem hagytam ki semmit,erre a az övé valami 80 % az enyém meg 30 % az h a fa*zba lehet ?? :O megkérdeztem,hogy miért nem jó erre azt mondja,hogy " az egyik számolásnál a képletből valamit elrontottál,ezért csak a felét adhattam oda"... FA*ZOM írtam volna egy 3-ast !! de így 67% helyett csak 30 % ...

2011. jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Mi köze van az iskolán kívül (iskolaidőn kívül!) letett nyelvvizsgának az iskolai féléves idegennyelv tantárgyi jegyéhez?????


Utálom, mikor kivételeznek v.kivel.

2011. jan. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De ha szólnék az igazgatónak mit érnék vele ? semmit.
2011. jan. 6. 19:33
 6/12 A kérdező kommentje:
én is utálom.Én nem akarom azt az ötöst,mert nem tudom ötösre.De ő sem ! Fúúú olyan ideges lettem :S
2011. jan. 6. 19:36
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Az iskolaban az a baj, hogy nem realiizaltak meg a tanarok hog RENDSZEVALTAS volt, meg mindig azt hiszik, hogy barmit megtehetnak, sokszor az iskolak nemcsak a torvenyt, de meg a sajat szabalyzatukat sem tartjak be, buntetlenul! Pl: jogvedett dvd-k nem otthoni hasznalata, oktatasi torveny alltal engedelyezett kotelezo oraszam tullepese, stb... Magabiztossa teszi a tanarokat az, hogy tamadhatatlanok, mogottuk az iskola es az allam, igy sokszor vannak ilyen ugyek.
2011. jan. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
megtehetnek*
2011. jan. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
legközelebb hazudd azt h te is jártál nyelviskolába... xD
2011. jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Az iskolaban az a baj, hogy nem realiizaltak meg a tanarok hog RENDSZEVALTAS volt"


Ennek semmi köze a rendszerváltáshoz. Tény,hogy felhigult az oktatás a rendszerváltás után nem sokkal,de nem azért,mert akkor kimondták,hogy "na mostantól tanárok nem tehettek meg bármit".

Addig sem tehettek meg bármit,meg most sem. Igazságtalanságok akadnak tanároktól,de feleannyi nem,mint amennyi igazságtalan vádat és megvetést kapnak a szülőktől.Ez a szakma megbecsülést érdemelne.Manapság még azokat a tanárokat sem becsülik meg,akik megérdemelnék és valóban sokat adnak mind műveltségben,mind emberileg diákjaiknak.

2011. jan. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!