Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Általános iskola 8. -ba...

Általános iskola 8. -ba járok. Apáczais tankönyvekből tanulunk.20 ezer volt a tankönyvcsomag. Ennek felét ki sem nyitom. No nem azért mert nem tanulok, hanem mert a tanárok se szívesen tanítanak belőle. Nálatok ez hogy van?

Figyelt kérdés

Esetleg pénzt kap az igazgató ha ezeket a könyveket vesszük !

pl.: Képzelet világa (rajz) az életbe nem nyitjuk ki

Technika

Médiaismeret

Sőt még a nyelvtan könyveket se nagyon használjuk, mert a tanár inkább füzetbe írat le mindent.


2011. aug. 29. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

én is így vagyok csak nálunk Mozaikos könyvek vannak

minden tanár szidja,hogy "milyen rosszak ezek a könyvek,nem normálisan vannak leírva a tananyagok!"

kérdem én akkor miért ezt veszik???

mondjuk nálunk vegyesen vannak a könyvek a matek könyv pl.hajdú-s,a nyelvtan nemzeti tankönyvkiadós

de a nyelvtan könyvet tavaly egyszer!! nyitottuk ki a munka füzetből egy oldal van megcsinálva!!

és szintén közel 20 e a könyv ára:/

2011. aug. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
44%
A Mozaik szerintem is nagyon fapados, már 10-15 éve is az volt. Szerintem nem kis szerepük van a közoktatás lezüllesztésében!
2011. szept. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!