Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez sok lenne 1...

Szerintetek ez sok lenne 1 egyetemi év alatt? Egyetemi tanulmányok, mellette kresz és francia kurzus.

Figyelt kérdés

Azért 1 év egyetem alatt, mert utána halasztok, és kimegyek külföldre dolgozni.

Ott viszont kelleni fog a kresz számomra, ezért az itthon eltöltött 1 egyetemi év alatt azt is szeretném megcsinálni.

A francia tanfolyam azért kellene, mert a jövőben szükségem lesz rá, de külföldön nem tudnám elvágezni.


Szóval szerintetek ezek -tanulás, kresz, tanfolyam- beleférnek egy évbe úgy, hogy mindegyikre rendesen tudjak koncentrálni?


2011. jan. 4. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Belefér, de akkor nem sűrűn fogsz bulizni.
2011. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen szak.
2011. jan. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem is vagyok nagyon bulizós. :)

Marketing, vagy művelődésszervezés.

2011. jan. 4. 22:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha könnyen tanulsz, akkor nem lesz ezzel semmi probléma.
2011. jan. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jogsit bármikor jó elkezdeni,forgalomig halaszthatsz 2 évet. Az első év elég laza szerintem.HA az országban ahova kimész franciául beszélnek akkor ott jól gyakorolhatod, hazajössz és leteszed a nyelvvizsgát.
2011. jan. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!