Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez most miért ilyen nnagy bűn?

Ez most miért ilyen nnagy bűn?

Figyelt kérdés

félévkor sulit akarok váltani

igaz későn jött rám, mert én hülye itt maradtam ebben a suliban év elején ( azt hittem ennyi idő alatt minden megváltozhat)de nem így lett és nem birom tovább

és mindenki aki tudja úgy néz rám, mint egy véres rongyra, vagy mint egy állatkínzóra

mégis mi közük hozzá? nem mindegy nekik, hogy a másik ember mit kezd az életével?

én ezt képtelen vagyok felfogni

úgy döntök, hogy el akarok menni( felteszem nem én vagyok az első a világon aki 10-ik közepén úgy dönt, hogy hoppá bocs de nem itt folytatom)és erre fel meg mindenki hülyén néz rám

mintha rosszat tennék

nem akarnak támogatni és elegem van

nektek mi a véleményetek erről?


2011. jan. 2. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:

NE TÖRŐDJ VELÜK!!

Én 1 év után akartam váltani fősulin, de gyáva voltam!

Megcsináltam a 3 évet, megszereztem a diplomát, de azóta is verem a fejem a falba, hogy miért nem váltottam:S


NE HALLGASS SENKIRE!

2011. jan. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

de neked legalább van diplomád:)

én nem vagyok elég erős ahhoz, hogy végig csináljam még ezt a két és félévet itt

nem megy...

amúgy köszi:)

aranyos vagy hogy biztatsz

2011. jan. 2. 12:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ilyen embereknek minek reklámozod, hogy elmész? Én nem is szóltam volna, csak egy hang nélkül lelépnék. Vagy csak előtte egy nappal szólnék, hogy holnaptól ne diktáljatok hiányzónak.
2011. jan. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem a suliról beszélek most hanem a családomról:( nem csak a szüleim hanem a nagyszüleim meg ismerősök és ez a szar

az hogy az ofő mit mond meg a többiek a legkevésbé se érdekel mondjuk nem akarom hogy megtudja idő előtt

ők még nem tudják bár még nem tudom hogy fogom elkerülni hogy csak az utsó pillanatban tudják meg, hisz ha kikérem a bizonyítványt akkor másnap már arról csámcsog az egész tanársereg

2011. jan. 2. 12:21
 5/7 A kérdező kommentje:

és átvenni csak úgyis félév után fognak nem?

az meg még 2 hét sajna

2011. jan. 2. 12:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert rájöttél, hogy bajban igen kevés emberre számíthatsz. Ez van. Különben meg nem bűn, én mind gimiben, mind egyetemen váltottam, és rohadtul nem bántam meg. Kaptam én is hideget-meleget, de nem érdekelt. Az én életem, én döntésem, nekem kell a következményeket viselni és én tudom, hogy jó nekem.
2011. jan. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

és ha nem vagyok túl indiszkrét te mikor váltottál sulit?

amúgy rám nem teljesen igaz az, hogy gimnáziumból megyek másik gimibe

2011. jan. 3. 18:55

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!